PARKLAR YENİLENİYOR, BEYLİKDÜZÜ TAZELENİYOR

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelindeki parkların tamir ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Beylikdüzü’ne kazandırdığı parkların yanı sıra mevcut parkların onarım işlemlerini sürdüren Müdürlük, Gürpınar Mahallesi’nde bulunan 4 adet parkı daha fonksiyonel ve modern bir görünüme dönüştürme işlemlerine başladı. Aynı zamanda Büyükşehir Mahallesi Belediye Parkı’nın yürüyüş yollarında yer alan kauçuklar ekipler tarafından yenilenerek parkın giriş noktalarına taglar yerleştirildi.

PARKLAR YENİLENİYOR, BEYLİKDÜZÜ TAZELENİYOR

Doğaya ve insana saygılı yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelindeki parkların tamir ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Beylikdüzü’ne kazandırdığı parkların yanı sıra mevcut parkların onarım işlemlerini sürdüren Müdürlük, Gürpınar Mahallesi’nde bulunan 4 adet parkı daha fonksiyonel ve modern bir görünüme dönüştürme işlemlerine başladı. Çalışmalar kapsamında; 75. Yıl, Necip Hablemitoğlu, Hacı Bektaş-ı Veli ve Sabiha Gökçen parklarındaki eski ve yıpranmış oyun grupları sökülerek yerlerine yeni oyun grupları yerleştirilecek.

Çocuklar güvenli ve konforlu alanlarda keyifli ve kaliteli vakit geçirecek

75. Yıl ile Hacı Bektaş-ı Veli parklarındaki çalışmaların tamamlandığı ve diğer iki parktaki çalışmaların ise kısa sürede tamamlanacağı bilgisini paylaşan Park ve Bahçeler Müdürü Çağrı Çebi, “Beylikdüzü’nün diğer mahallelerindeki parklarında da yenileme işlemlerimize devam edeceğiz. Büyükşehir Mahallesi’ndeki Çamlık Alan da bulunan Belediye Parkı’nın yürüyüş yollarında yer alan kauçukları yenileyerek parkın giriş noktalarına taglar yerleştirdik. Parklarımızdaki eski ve yıpranmış oyun gruplarını sökerek, çocuklarımızın güvenle oyunlar oynayabileceği oyun grupları ve alanlar oluşturuyoruz. Amacımız Beylikdüzü’ndeki tüm çocukların güvenli, konforlu ve fonksiyonel alanlarda keyifli ve kaliteli vakit geçirmesini sağlamak” ifadelerini kullandı.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER