Akgün Büyükçekmece'nin gençleriyle buluştu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece'nin gençleriyle iftar sofrasında buluştu.

Akgün Büyükçekmece'nin gençleriyle buluştu

  

Büyükçekmece gençlik platformu adı altında toplanan gençlerle sonuna yaklaşılan ramazan ayının güzelliğini paylaşmanın mutluluğundan bahseden Başkan Akgün, " Gençlik geleceğimizdir" dedi.

"Gençlik geleceğimizdir"

Başkan Akgün, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet'i ve vatanı emanet ettiği gençlerimizle birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadık. Biz inanıyoruz ki, Büyükçekmece gençliği Ata'sının yolunda vatan, millet ve bayrak için her şeyi yapmaya hazırdır. Biz hizmetlerimizi onlarla götürmeye her zaman kararlıyız. Onlar da bizim geleceğimiz oldukları için gururumuzdur" şeklinde konuştu.

"Gençlerimizin önünü açmalıyız"

Aydınlık bir gelecek için gençlerin önünün açılması gerektiğinin altını çizen Başkan Akgün, "Başarılı olmak için genç, dinamik, azimli, yenilikçi ve taze beyinlere ihtiyaç vardır. Bizler ne kadar gençlerimize fırsat verirsek o kadar yeni çağa ayak uydurarak büyürüz. Bir belediye başkanı olarak ben her zaman gençlerin destekçisi olmuşumdur olmaya da devam edeceğim. Geleceğimiz için, ülkemiz için bu şart" diye konuştu.

İftar yemeği sonunda gençlerle uzun uzun sohbet eden Başkan Akgün, gençlerin sorularını yanıtlayarak, gelen önerileri dinledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 18:19

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER