Büyükçekmece’deki çifte cinayette şüpheli erkek aranıyor

Büyükçekmece’de Gökhan Denli ve Adalet Bike’nin öldürüldüğü çifte cinayette sır perdesi aralanıyor.

Büyükçekmece’deki çifte cinayette şüpheli erkek aranıyor

Büyükçekmece’de Gökhan Denli ve Adalet Bike’nin öldürüldüğü çifte cinayette sır perdesi aralanıyor. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Denli ile gönül ilişkisi yaşadığı iddia edilen Adalet Bike'nin eşi ve kayınpederi ile 2 kayınbiraderini arıyor.  

Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi'nde pazar gecesi saat 01.40'da yaşanan çifte cinayette, sokakta yürüyen Gökhan Denli ve Adalet Bike’nin yanına yaklaşan araçtan 2 kişi indi. Gönül ilişkisi yaşadıkları iddia edilen Denli ve Benli ile otomobilden inenler arasında tartışma çıktı. Kimlikleri belirsiz şüpheliler, Denli'yi bıçakladı. Kaçmaya çalışınca da arkasından tabancayla ateş etti. Denli, hayatını kaybetti. Şüpheliler Adalet Bike'yi ise zorla otomobile bindirip götürdü, daha sonra genç kadını da öldürüp, cesedini yol kenarına atıp kaçtı.

Çifte cinayetin ayrıntıları ortaya çıktı

Çifte cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı. Edinilen bilgiye göre; polis ilk olarak Gökhan Denli'nin öldürüldüğü yere giderek, inceleme başlattı. Bu sırada polise, olay yerine 1 kilometre mesafede bir kadın cesedi olduğu ihbarı geldi. Hemen bu bölgeye giden ekipler, yüzü tanınmaz haldeki cesedin Adalet Bike'ye ait olduğunu belirledi. Bike’nin zorla bindirildiği otomobilde bıçaklandığı, araç hareket halindeyken de yola atıldığı tespit edildi.

Bike'nin kocası, kayınpederi ve iki kayınbiraderi aranıyor

Çifte cinayetin ardından çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Öldürülen Adalet Bike’nin evli olduğunu belirledi. Bu bilginin ardından çalışmasını bu yönde yoğunlaştıran polis ekipleri, çifte cinayetin şüphelileri olarak genç kadının eşi M.B ile birlikte kayınpederi ve 2 kayınbiraderini arıyor. Polis olaydan sonra bulundukları aracı yaptıkları kaza sonrası bırakarak kaçan 4 kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. 

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER