Büyükçekmecespor’lu Hasan Yazıcı’yı kaybettik

Büyükçekmece İlçesinin Sevilen simalarından, bir dönem Mono Elektrik Büyükçekmece Tepecikspor’da da Teknik Direktör Bülent Demirkan’lı’nın yardımcılığını yapan, halen Büyükçekmece Belediyespor'un Teknik Direktörlük görevinde bulunan 1972 Doğumlu Hasan Yazıcı’yı Covid-19 Tedavisi gördüğü Büyükçekmece Mimarsinan Devlet Hastanesinde dün gece geç saatlerde vefat ederek yaşama tutunamadı.

Büyükçekmecespor’lu Hasan Yazıcı’yı kaybettik

Bir haftadır Büyükçekmece Mimarsinan Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi gören ve tedavilere cevap veremeyen 48 Yaşındaki sevgi dolu güzel insanı hayatını kaybettiği haberi Büyükçekmece İlçesine, Spor Camiasına ve Ailesi ile birlikte sevenlerine bomba gibi düştü.

Büyük üzüntü yaşayan Büyükçekmece İlçesi, genç Antrenör Hasan Yazıcı’nın cenazesinin ne zaman ve hangi mezarlığa defin edileceği henüz netlik kazanmadı.

Dün gece vefat ederek aramızdan ayrılan Hasan Yazıcı kardeşimize Gazetemiz adına Allah’tan Rahmet, Acılı ailesine, Sevenlerine, eş dost Akrabalarına, Büyükçekmece Belediyespor Kulübüne ve Spor Camiasına başsağlığı diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 10:30

Zeynep Vural

YORUM EKLE
YORUMLAR
nazım erman özalp
nazım erman özalp - 4 ay Önce

eniştemi değil abimi kaybettim mekanın cennet çocukların bana emanet

SIRADAKİ HABER