ORMANLI’DAN MUHTEŞEM KARŞILAMA

Başkan Mesut Üner, yoğun geçen gündüz mesaisinin ardından, akşam mesaisinde İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’da tek tek mahalleleri dolaşıp tam kadro yerinde halk günü toplantılarına durmaksızın devam ediyor. Başkan Mesut Üner ve beraberindeki heyetin bu seferki durağı Ormanlı mahallesi oldu.

ORMANLI’DAN MUHTEŞEM KARŞILAMA

 Daha önce belediye hizmet binasında halk günü toplantıları düzenleyip, halkla birebir görüşmeler yapan Başkan Mesut Üner, bu kez mahalleleri yerinde ziyaret ederek halk günü toplantıları organize etmeye başladı. Bu anlamda Çatalca’nın İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olmasını bir engel veya bahane olarak göremeyen Başkan Mesut Üner, sekizinci ziyaretini Ormanlı mahallesine gerçekleştirdi. Başkan Mesut Üner Ormanlı mahallesindeki ziyaretine yine tam kadro katıldı. Başkan Mesut Üner mahallede davul, zurna ve havai fişeklerle karşılandı. Toplantının ilk bölümünde Başkan Mesut Üner, Çatalca’ya kazandırdığı projelerin sunumunu büyük bir gururla gerçekleştirdi. İkinci bölümde ise halkın öneri, görüş ve şikayetleri dinlendi. Şikayetlerin çözümü için Başkan Mesut Üner beraberindeki heyette bulunan müdürlere çözüm için anında talimat verdi. Ormanlı Mahalle halkının oldukça memnun olduğu mahalle toplantısı sonrası halk Başkan Mesut Üner’le hatıra fotoğrafları çektirdi.

Ormanlı mahallesi halk toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Bildiğiniz gibi daha önce halk günü toplantıları gerçekleştirip, belediyede sizlerle birebir görüşmeler gerçekleştirdik. Şimdide söz sırası yine sizde dedik, bu kez biz sizleri ziyaret ettik. Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Muhtarlar Derneği Başkanımız, Muhtarımız ve Birim Müdürlerimizle sizlere ulaşmak için Ormanlı mahallemize tam kadro gittik Halkımızın istek, öneri, görüş ve şikayetlerini tam kadro yerinde dinleyip çözüme kavuşturma çalışmalarımızı anında başlattık. Ziyaretimizdeki sizlerin samimi ilgi, alaka ve karşılamanız, Çatalca’mıza hizmet yolunda bizlere güç verdi. İlçemizdeki tüm mahallelerimizi tek tek tam kadro ziyaret edeceğiz. Muhtarımız Kerem Beceren, Erdem Kutsal kardeşimiz ve tüm halkımıza sonsuz teşekkürler. Halkımız için varız, çünkü birlikte Çatalca’yız ‘’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2022, 10:58

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER