Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker unutulmadı

31 Mayıs 2017 tarihinde, Şırnak Şenoba'da meydana gelen elim helikopter kazasında şehit düşen Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker, Çatalca Nakkaş Mahallesinde bulunan kabri başında dualarla anıldı.

Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker unutulmadı

 Pandemi nedeniyle şehadetinin 3. sene-i devriyesinde aile fertlerinin, yakınlarının, Belediye Başkanı Mesut Üner’in, İlçe Kaymakamı İnci Sezer Becel’in, ilçe protokolü ve ailesinin katılımıyla gerçekleşen anma töreninde Kur’an-ı Kerim okundu, Şehit Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker kabri başında dualarla anıldı.

 Kahraman Şehidimiz On Binlerin Gönüllerinde, Dualarında

 Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, yayınladığı mesajda, “ 31 Mayıs 2017 tarihinde, Şehadetiyle hepimizi üzüntüye boğan, Şehidimiz Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker’i şehadetinin 3. sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu özlem ve minnet dolu acı günümüzde, artık hepimizin ailesi olan şehidimizin bizlere emaneti ailesiyle, Şehidimizi Nakkaş Mahallemizde bulunan ebedi istirahatgâhında dualarla andık. Pandemi nedeniyle sade bir törenle yâd ettiğimiz Kahraman Şehidimiz, biliyoruz ki binlerin, on binlerin gönüllerinde ve dualarında. Ruhu şad olsun” sözlerine yer verdi.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER