SENİ UNUTMAK MÜMKÜN MÜ?

Çatalca Belediyesi tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk Anma Programı Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

SENİ UNUTMAK MÜMKÜN MÜ?
 Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve Eşi Aydan Üner’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa; Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program, Çatalca Belediyesi tiyatro ve drama öğrencilerinin hazırladığı “Atatürk Oratoryosu” ile başlarken, “Seni Unutmak Mümkün mü Atam” sözleriyle sahne alan öğrencilerin gösterisi büyük alkış aldı. Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca Belediyesi bünyesinde kurs veren tiyatro eğitmenleri Hakan Hasanoğlu ve Erdem Aksu’ya teşekkür ederek, çiçeklerini takdim etti.

Sonuna kadar sahip çıkacağız


“Atatürk” konulu video gösterimi ardından TRT Sanatçıları Umut Akyürek ve Cengizhan Sönmez tarafından “Atamızın En Sevdiği Şarkılar” dinleyicilerle buluştu. Birlikte söylenen şarkılar eşliğinde devam eden programda Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner değerli sanatçılar Umut Akyürek ve Cengizhan Sönmez’e teşekkür ederek, çiçeklerini sundu. Başkan Mesut Üner yaptığı konuşmada; "Böyle anlamlı bir günde buraya gelen siz değerli sanatçılarımıza ve bu salonu dolduran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Atatürk ilke ve inkılâplarından ve Cumhuriyet değerlerinden vazgeçmeyeceğiz, sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 09:11

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER