Belediye ekiplerden ani baskın!

Büyükçekmece Belediyesi ekipleri gıda üretim ve satış yerlerine ani bir denetim gerçekleştirdi. Büyükçekmece Belediyesi Ruhsat Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği operasyonda gıda üretim ve satış yerleri sıkı bir denetimden geçirildi.

Belediye ekiplerden ani baskın!

 

Teşekkür ve uyarı

Yapılan denetimlerde, atık yağ ile ilgili gıda üretim ve satış yerlerinin sözleşmeleri, havalandırma fitreleri ve ilgili belgeleri Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından denetlenirken, imalathane ve işyerlerinin ruhsatları Ruhsat Müdürlüğü ekiplerince kontrol edildi. Yapılan denetimlerde kurallara uygun ve hijyenik ortamda üretim ve satış yapan işyerlerine teşekkür edilirken, uygun olmayan işyerleri uyarılarak eksikliklerin giderilmesi için ek süre tanındı.  Bu baskınlar sürecek

Belediye ekiplerinin bu tür denetimleri sürdüreceğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Ruhsat, Çevre Koruma ve Kontrol ve Zabıta müdürlüğü ekiplerimiz dahilinde gerçekleştirilen denetimde halkımızın sağlığını tehdit eden ve izni olmayan yerlere gerekli işlemlerde bulundu. Bu denetimler belirli aralıklarda devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 19:34

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER