AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'li Özel'e tepki: 'Demokrasiyi zehirlemekle görevli biri'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in 'diktatör' açıklamasına tepki gösterdi. Çelik, Özel hakkında 'Demokrasiyi zehirlemekle görevli biri' diye konuştu.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'li Özel'e tepki: 'Demokrasiyi zehirlemekle görevli biri'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla CHP'li Özgür Özel'e cevap verdi. 'Demokrasiyi zehirlemekle görevli biri yine Cumhur İttifakı’na saldırarak diktatörlük iftirasında bulunmuş' diyen Çelik, "Açık söylüyorum: Bize söyledikleriniz bizde yok, aynaya bakıp gördüğünüz şeyleri dile getiriyorsunuz" şeklinde tepki gösterdi.

CHP'li Özel'e "Rahmetli Menderes’ten bugüne kadar siz hep aynı şeyi yaptınız. Demokrasiye diktatörce saldırdınız. Bununla da övündünüz. Demokrasimize yapılan her suikastin siyasi aygıtı oldunuz" diyerek yüklenen Çelik, paylaşımının devamında, "Seçim sonuçlarını beğenmeyince darbelere ve vesayete destek veren siyasi siciliniz diktatörlüktür. Hala bu sicille aranıza mesafe koymamanız diktatörlük hevesinizin devam ettiğini gösteriyor ifadelerini kullandı.

Ömer Çelik şöyle devam etti: "Türkiye’deki seçim sonuçlarından memnun olmayan yabancı şebekelerin dolaşıma soktuğu ve vesayet hevesiniz yüzünden iç siyasete bire bir taşıdığınız "diktatör" ifadesi, o şebekelerle aynı mantığın ve hezeyanın ürünüdür."

"Kara propoganda merkezlerine ait metinleri kes/kopyala/yapıştır yöntemi ile siyasi hayatmıza taşıyanların suçüstü yakalanınca saldırganlaşması ve hadsiz dile sığınması sadece suçluluklarını bastırmak içindir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER