Erdoğan, Kılıçdaroğlu’ndan aldığı tazminatları TÜRGEV ve Ensar’a bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’un Fethi‘nin 569. Yılı Kutlamaları kapsamında Atatürk Havalimanı’ndaki etkinlikte konuştu. Erdoğan, konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığı tazminatı ENSAR ve TÜRGEV’e bağışladığını söyledi.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu’ndan aldığı tazminatları TÜRGEV ve Ensar’a bağışladı

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’ndaki İstanbul’un Fethi’nin 569. yılı kutlamalarındaki konuşmasında CHP lideri Kılıçdaroğlu’na seslendi. Erdoğan, Kılıçdaroğlu’ndan aldığı 150 bin lira ve 100 bin liralık tazminatları, Kılıçdaroğlu’nun hedefindeki ENSAR ve TÜRGEV vakıflarına bağışladığını açıkladı. Edinilen bilgiye göre, CHP’li belediyeler Fetih kutlamalarına da davet edilmedi.

ENSAR VE TÜRGEV’E 250 BİN LİRALIK BAĞIŞ

Erdoğan, Fetih kutlamaları sırasında yaptığı konuşmada, Kılıçdaroğlu’nun dikkat çektiği ENSAR ve TÜRGEV vakıflarına bağış yaptığını söyledi. Erdoğan,”150 bin lira bir yargıdan aldık. 100 bin lira bir yargıdan aldık. Ne yaptı? 250 bin lira. Ve şimdi bunları Bay Kemal o iftira attığı vakıflara gönderdik” dedi.

Erdoğan: Teröristlerin kökünü kazıyana kadar operasyonlara devam edeceğiz

CHP’Lİ BELEDİYELER KUTLAMALARIN DIŞINDA BIRAKILDI

“Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı, İstanbul’un Fethinin 569. yıldönümü etkinliğine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu davet edilmedi.

Havalimanının “Millet Bahçesi” olarak düzenlenecek olan kısmına fidan dikimi de yapılan etkinliğe ayrıca, havalimanının yer aldığı Bakırköy Belediyesi de dahil olmak üzere İstanbul’daki hiçbir CHP’li ilçe belediye başkanının da davet edilmediği öğrenildi.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER