MÜJDELİ HABERİ BAŞKAN KADIOĞLU VERDİ

Esenyurt Belediyesi yeni bir hizmete adım atarak mahallelerdeki yüksek gerilim hatlarını en az 35 metre olmak üzere daha da yukarı çıkartacak. Esenyurt Namık Kemal Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi ve Saadetdere Mahallesi’nde bulunan 18 ayrı yüksek gerilim hattının vatandaşa zarar vermesini engellemek için çalışma başlatıldı.

MÜJDELİ HABERİ BAŞKAN KADIOĞLU VERDİ

 Uzun yıllardır yüksek gerilim korkusu yaşayan Esenyurt Namık Kemal Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi ve Saadetdere Mahallesi sakinlerine müjdeli haberi sıcağı sıcağına ileten Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu şunları söyledi;

“Bu çalışma 5 ayda bitecek”

Mahalle sakinlerinin sabırsızlıkla beklediği müjdeli haberi kendilerine bizzat ileten Başkan Kadıoğlu, “Bugünkü işi yarına bırakmak gibi bir gayemiz asla olmamıştır. Biz başladığımız işi bitirene kadar bırakmayız. Namık Kemal Mahallesi, Saadetdere Mahallesi ve Turgut Özal Mahallesinde bulunan toplamda 18 adet yüksek gerilim hattını 35 metre daha yükselteceğiz. 5 ay sonra bitecek olan yüksek gerilim hatlarındaki yükseltme sonrasında binaların 5 kata izni olacaktır. Yapmak istediğimiz projelerin onayı ne zaman gelirse o zaman projeye başlıyoruz. Birilerinin burada oluşturmaya çalıştığı kötü algıya rağmen biz burada çalışmaya devam edeceğiz ve vatandaşımız için ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.
Başkan Kadıoğlu’nun bu müjdesi ardından mahalle sakinleri teşekkür ederek uzun süre alkışladı.

Haberdar

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER