“Kadınlar ve atlar“ Sergisi PERLAVİSTA'DA
Yayınlanma:
Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Osman Hamdi Bey Sanat Merkezine bağlı “Renklerin Armonisi Resim Atölyesi” yeni yıla merhaba sergisini Perlavista da açtı
Renklerin Armonisi Resim Atölyesi yeni yıla merhaba dedi…
Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Osman Hamdi Bey Sanat Merkezine bağlı “Renklerin Armonisi Resim Atölyesi” yeni yıla merhaba sergisini Perlavista da açtı.
Sanat Danışmanlığını Tuğba Cilasun’un yaptığı ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr Hasan Akgün’ün eşi Hatice Akgün’ün açılışını yaptığı “Kadınlar ve Atlar” konulu sergide 14 ressamın 28 tablosu yer alıyor.
Sergiyi Perlavista’nın köprü katında 9 Aralık pazar akşamına kadar gezilebilecek.
Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Osman Hamdi Bey Sanat Merkezine bağlı “Renklerin Armonisi Resim Atölyesi” yeni yıla merhaba sergisini Perlavista da açtı.
Sanat Danışmanlığını Tuğba Cilasun’un yaptığı ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr Hasan Akgün’ün eşi Hatice Akgün’ün açılışını yaptığı “Kadınlar ve Atlar” konulu sergide 14 ressamın 28 tablosu yer alıyor.
Sergiyi Perlavista’nın köprü katında 9 Aralık pazar akşamına kadar gezilebilecek.
Kültür - Sanat
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.