'Asıl Nurgül Yeşilçay beni taciz etti!'

'Asıl Nurgül Yeşilçay beni taciz etti!'
Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasından başlayan polemik sürüyor.
İşte Erkan Petekkaya’nın açıklamaları:


Her şey yalan

“Nurgül’ün bu konuda söylediği her şey sapına kadar yalan. Söylediği her şeyi kendi yaptı. Reji asistanına o bağırdı, gitti sette ana avrat küfretti, bana da iki kere annemle ilgili küfretti, sete zil zurna sarhoş geldi. Üç gün sonra set çalışanları konuşacak ve tüm gerçek ortaya çıkacak. O zaman siz yazdığınız bu yazıyı ne yapacaksınız? Rahşan Ablacım yanlış yapmışsın. Ben bir insan olarak seni aradım. Benim de karım var, benim de çocuğum var. “Ben kadınım” diye ortaya çıkıp orada burada küfrederek gezemezsin. Kadınlıkla, erkeklikle ilgisi yok bu işin. Bunun insanlıkla ilgisi var.

Biz bu kadının yaptığı bütün pisliklere kadın olduğu için tamam mı diyelim? gazetelerin üçüncü sayfaları yıllardır kocası evden çıktıktan sonra içeriye erkek alan kadınların cinayetleriyle dolu abla! Bunları mı söyleyelim? Söylemiyoruz çünkü bu çok hassas bir konu. Ben daha geçtiğimiz pazartesi günü Türkiye Eğitim Vakfı’nın kadına şiddet panelinde konuşmacıydım.

Beni üç yüz kadın ayakta alkışladı. Tabii ki ben de kadına şiddete karşıyım. Bütün o mermileri Kurtuluş Savaşı’nda kadınlar taşıdı. Benim de annem kadın, benim de kız kardeşim var. Bir erkeğin bir kadına el kaldırmadan önce kız kardeşini ve annesini düşünmesini gerektiğine inanan bir insanım ben. Ama bel altı vuran ve yalan söyleyen, kendi yaptığı her şeyi yalanlarla anlatan bir kadına nasıl inanabiliyorsunuz? Kadın diye ne yapalım yani? Çamur atmalarına, bana asıldı, taciz etti demelerine sessiz mi kalalım Rahşan Abla? Söylemediğimiz o kadar çok şey var ki. Kadın diye söylemiyoruz. Beni taciz etti diyor. O ne demek? Mobbing uyguladı diyor bana. Nurgül Yeşilçay’a kim mobbing uygulayabilir? O bir star. Böyle bir şey mümkün mü? Aklınız alıyor mu?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.