Avşar’dan zeytin dalı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Yalakadan sanatçı olmaz’ sözünü dikkate almadığını söyleyen Hülya Avşar, “Kavgadan ve dövüşten yana değilim. Herkese barış için elimi uzatıyorum” dedi

Avşar’dan zeytin dalı
Hülya Avşar, önceki gün Koruncuk Vakfı’nın Swiss Hotel’deki yılbaşı kermesini ziyaret etti. Gezdiği stantlarda kendisine verilen ürünleri kabul etmeyen Avşar, sunulan hediyeleri kibarca geri çevirdi.

Gezdiği stantlardan yaklaşık    25 bin TL değerinde alışveriş yapan Hülya Avşar, gazetecilerin Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisi hakkında sarf ettiği sözleri hatırlatması üzerine, söylenenleri dikkate almadığını belirtti.

‘Sözlerimdem kim ne anlarsa anlasın’
Avşar Kızı, “Herkese barış için elimi uzatıyorum. Kavgadan dövüşten yana değilim. Asla da olmayacağım. Bu sözlerimden artık kim ne anlarsa” diye konuştu.

Muhabirlerin “Mesajınız Kılıçdaroğlu için de geçerli mi?” diye sormaları üzerine Avşar “Kim üzerine ne alınmak istiyorsa alınabilir” dedi. Hülya Avşar, Özcan Sabancı’nın standını ziyaret ettiği sırada “Evrensel barış logosu” bulunan bir ürünle fotoğraf vererek “İşte mesaj bu” dedi. Hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektiren Avşar, “Selfie rekoru kırıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2014, 09:09

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER