Bebeklerinin yüzünü 1 yıl sonra ilk kez gösterdiler
Dizi setinde başlayan aşklarını 2017 yılında nikah masasına taşıyan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, geçtiğimiz yıl ikinci oğulları Kerem'i kucağına aldı.
![Bebeklerinin yüzünü 1 yıl sonra ilk kez gösterdiler - Resim: 2](https://img.gercekgundem.com/rcman/Cw640h640q95gm/storage/files/images/2024/01/19/2-plfq.jpg)
Bu zamana kadar oğlunun yüzünü saklayan Evcen, kural bozarak doğum gününde oğlunu gösterdi.
![Bebeklerinin yüzünü 1 yıl sonra ilk kez gösterdiler - Resim: 3](https://img.gercekgundem.com/rcman/Cw640h800q95gm/storage/files/images/2024/01/19/3-zot0.jpg)
BABASINA BENZETİLDİ
13,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından oğlunun 1. yaş doğum gününü kutlayan ve ilk kez yüzünü gösteren Fahriye Evcen, "Bir sene önce bugün bir Kerem doğdu ki; çok yaman. Baktıkça içimi aydınlatan, gülüşüyle aklımı başımdan alan, kokladıkça içimde çiçekler açan, çiçek kokulu oğlum benim. İyi ki doğdun kalbim, iyi ki! Seni çok seviyorum" ifadelerini kullandı.
![Bebeklerinin yüzünü 1 yıl sonra ilk kez gösterdiler - Resim: 4](https://img.gercekgundem.com/rcman/Cw640h800q95gm/storage/files/images/2024/01/19/4-jlnm.jpg)
Minik Kerem'i görenler ise baba Burak Özçivit'e benzetti.
![Bebeklerinin yüzünü 1 yıl sonra ilk kez gösterdiler - Resim: 5](https://img.gercekgundem.com/rcman/Cw640h464q95gm/storage/files/images/2024/01/19/5-pxlx.jpg)
Burak Özçivit ise oğlu Kerem'le bir fotoğrafını yayınlayarak Kerem'im bugün 1 yaşında… Babasının aslanı. Nice senelere canımın içi" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.