Portakal'ın yerine Ece Üner’i önermiş.

İsmail Küçükkaya isimlerin belirlenmesi aşamasında Şentürk’e bir kadın gazetecinin de Portakal’ın yerine olabileceğini söylediğini dile getirerek kendisinin Show Ana haber Spikeri Ece Üner’i önerdiğini aktardı.

Portakal'ın yerine  Ece Üner’i önermiş.


FOX Çalar Saat sunucusu ve Gazeteci İsmail Küçükkaya, Selçuk Tepeli'den önce Doğan Şentürk'ün ana haber için ilk teklifi kendisine yaptığını da açıkladı.

İsmail Küçükkaya, Doğan Şentürk'ün teklifini ve aralarında geçen diyaloğu şöyle açıkladı:

"Doğan Şentürk Fatih'in yerine seni düşündüm dedi. Kabul etmedim.. Ben sabah insanıyım, ana haber bana göre değil, gazetedeyken de sabah erken başlardım güne. Benim yerim sabahları..."

Küçükkaya, Fatih Portakal'ın Fox TV'yi bırakmasıyla ilgili şunları söyledi:

Fatih Portakal kişisel, şahsi ve ailesel bir karar verdi. Aradığımda da bunu anlattı bana. 'Birader ben 53 yaşındayım' dedi ve anlattı, şudur, şudur diye, 'iklimi de biliyorsun' dedi, 'yaşadıklarımızı, sen de yaşıyorsun' dedi. Bunlar bire bir onunla benim 35 dakika yaptığım telefon konuşmasından öğrendiklerim.

Ben daha önce yayın yönetmeninden öğrendim, sonra devam ettik. Durum netleşince Fatih'i aradım. Fatih şöyle söylüyor; 'Ben ailevi, kişisel nedenlerle, hayat biçimine dair kaygılarım nedeniyle böyle bir karar verdim' diyor.

Dolayısıyla bir insanın böyle açıklama yaptıktan sonra inanmak düşer bize. Ben Fatih'le 7 yıl adeta partner gibi çalıştık. Ben sabah, o akşam. Ben bunun uzun yıllar devam etmek istiyordum. Bu sene olmadı.

FATİH PORTAKAL’IN YERİNE ECE ÜNER’İ ÖNERMİŞ!

İsmail Küçükkaya, programda Kübra Par’a Fatih Portakal sonrası için ilginç bir itirafta bulundu. Doğan Şentürk’le konuyu konuştuklarını dile getiren İsmail Küçükkaya isimlerin belirlenmesi aşamasında Şentürk’e bir kadın gazetecinin de Portakal’ın yerine olabileceğini söylediğini dile getirerek kendisinin Show Ana haber Spikeri Ece Üner’i önerdiğini aktardı.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER