Dr. Handan Toprak Aday Adaylığını açıkladı

Dr. Handan Toprak, Avcılar Belediyesi Başkanlık Aday adaylığına resmi başvurusunu yaptı. Uzun yıllar CHP bünyesinde çeşitli görev ve sorumluluk alan Toprak; Avcılar İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı baş vurusunu yaptı.

Dr. Handan Toprak Aday Adaylığını açıkladı

DR. Handan Toprak, Avcılar Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı Başvurusunu yaptı.

CHP bünyesinde çeşitli görev ve sorumluluk alan emekçisi Topak;22-07 2013 tarihinde Avcılar İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı baş vurusunu olarak yaptı. Adaylılk başvuru dosyasını kabul eden ilçe sekreteri Nesrin Akkoyun işlemleri tamamlayıp imzalar  atıldıktan sonra Toprak'a adaylığının hayırlı olması dileklerinde bulundu.Başvuru esnasında Handan Toprak'ı Eşi Yusuf Benli ve Oğlu Can, bu anlamlı günde yalnız bırakmadılar.

 Partim için canla başla çalışacağım

Adaylık başvurusunun ardından kısaca duygu ver düşüncelerini gazetemize anlatan Dr. Handan Toprak; “Sosyal Demokrat, halkçı katılımcı Belediyeciliği hayata geçirip,CHP’nin iktidarının gerçekleşmesin de hızlı bir ivme kazandırmak,kadın gücünü katmak için bu göreve talip oldum.Bu görevin gereğini sonuna kadar yerine getirip,Partim için her zaman her şekilde canla başla çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Toprak'ın öz geçmişi

Avcılar’da 20 yıldır sağlık hizmeti veren Handan Toprak,kamu ve özel sağlık kuruluşlarındaki hizmetleriyle beraber,İstanbul Tabip Odasında da aktif sorumluluklar almaktadır.kalite Yönetim Sistemleri konusunda danışman,koordinatör ve uzman denetçi olarak çeşitli görevler yapmaktadır.Siyasi yaşamında Cumhuriyet Halk Partisinde birçok ilçe yönetiminde görev almakla beraber,İstanbul İl Başkanılığı Kadın Kollarında görevini sürdürmektedir.


Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2013, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selamettin
Selamettin - 9 yıl Önce

handan hanımın adaylığı sadece avcılar'a değil tüm türkiyeye hayırlı olsun. chp nin iktidar olması adına büyük bir adım.

Kemal Baki
Kemal Baki - 9 yıl Önce

hayırlı olsun.. hırslı kontrollü ve dürüst bir aday.

Ceren
Ceren - 9 yıl Önce

handan hanıma güvenimiz sonsuz, bu işin hakkından geleceğine inanıyoruz.

Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 9 yıl Önce

avcılara layık doğru, dürüst, güvenilir ve çalışkan bir başkan. sivaslılar olarak arkasındayız.

özlem yılmaz
özlem yılmaz - 9 yıl Önce

sayın başkanım avcılar hakkı sizinle gurur duyuyor sizi çok seviyoruz bu avcıları sizin gibi insanlar ancak ayakta tutabılır ve yeni bir şehir hale getirebilir saygılarımızla başkanım

gonca toprak
gonca toprak - 9 yıl Önce

kazanıcagına inanıyoruz seni çok seviyoruz başarılarının devamını diliyoruz

Yalcin
Yalcin - 9 yıl Önce

avcilar icin artik degisim sart basarilar doktor hanim

yılmaz
yılmaz - 9 yıl Önce

avcilar belediyesinin artik gerçek anlamda halkçi belediyeciliğe geçmesi şart. size güveniyor ve sizi destekliyoruz.


SIRADAKİ HABER