En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Kayseri'de

And-Ar araştırma şirketinin en başarılı büyükşehir belediye başkanlarını seçtiği ankette 1. sırada Kayseri yer alırken, İstanbul Belediye Başkanı Topbaş ise 8. sırada yer aldı.

 En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Kayseri'de
And-Ar araştırma şirketinin son yerel seçim anketine göre en başarılı büyükşehir belediye başkanı yüzde 68.1 oyla AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Bakanı Mehmet Özhaseki çıktı. Konya Belediye Başkanı Tahir Akyürek'in ikinci sırada yer aldığı ankette, Kadir Topbaş sürprizi yaşandı. 

TOPBAŞ 8. SIRADA

Andy-Ar Araştırma şirketinin 16 büyükşehirde yaptığı anket sonuçlarında ilginç veriler ortaya çıktı. Ankete göre İstanbul Büyük şehir belediyesi Başkanı Kadir Topbaş en beğenilen büyükşehir belediye başkanları sıralamasında yüzde 44.6 ile ancak sekizinci sırada kendine yer bulabildi.

AK PARTİ'DE İstanbul İÇİN 4 ADAY

Yerel seçimler yaklaşırken partiler de adaylarla ilgili kulislerde dönmeye başladı.. AK Parti'nin de İstanbul adaylığı için ismi geçen 4 aday var. Kıyasıya bir rekabetin yaşanacağı İstanbul'da AK Parti'de Şu anki Başkan Kadir Topbaş, AB Bakanı Egemen Bağış, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu'nun ismi geçiyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2013, 02:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER