Erdoğan'ın hediye ettiği oyuncağı beğenmedi

Erdoğan'ın hediye ettiği oyuncağı beğenmedi
Erdoğan'ın bebek hediye ettiği bir kız çocuğu oyuncağı reddetti, başka bir modelde oyuncak bebek istedi. Minik kızın tavrına şaşıran Erdoğan, “Ben bugüne kadar bu hediyeleri reddedeni görmedim” dedi.

  

 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, emniyet teşkilatında 10 yılını doldurmuş polisleri askerlik hizmetini yapmış sayan yasanın çıkartılmasından dolayı kendisine teşekküre gelen bir grup polis ve ailesi ile görüştü. Erdoğan'ın bebek hediye ettiği bir kız çocuğu oyuncağı reddetti, başka bir modelde oyuncak bebek istedi. Minik kızın tavrına şaşıran Erdoğan, “Ben bugüne kadar bu hediyeleri reddedeni görmedim” dedi.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık İstanbul Çalışma Ofisi'nin önüne eşleri ve çocukları ile gelen bir grup polis, ofisin bahçesine alındı. Üsküdar'daki konutundan çıkarak ofise gelen Başbakan Erdoğan, ofisin bahçesinde polisler ve aileleriyle görüştü.

Polis ve aileleri tarafından Erdoğan'a, 10 yılını doldurmuş polislerin askerlik hizmetini yapmış sayan “Askerlik Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Yasa”nın çıkartılmasından dolayı çiçek sunuldu.


ERDOĞAN'IN HEDİYESİNİ BEĞENMEDİ

Başbakan Erdoğan, polis ve yakınları ile bir süre sohbet ettikten sonra polislerin çocuklarını sevdi ve onlara oyuncak ile diş fırçası hediye etti.
Erdoğan, oyuncak bebek hediye ettiği kız çocuğunun, oyuncağı reddederek farklı modeldeki oyuncak bebeği istemesi üzerine “Ben bugüne kadar bu hediyeleri reddedeni görmedim” dedi.
Kız çocuğuna beğendiği oyuncak bebeği veren Erdoğan, “Diğer bebek de sende kalsın. Evde kardeşin yok mu?” diye sordu.
Erdoğan, çocuğun kardeşi olmadığını söylemesi üzerine “Annene söyle bir kardeş getirsin. Zaten 3 olması lazım en az” dedi.
Bütün çocukları teker teker seven ve hepsine kendi eliyle oyuncak dağıtan Erdoğan, daha sonra polisler ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OKUR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ayrıca, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamit Okur'u da kabul etti.
Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde gerçekleşen ve basına kapalı yapılan kabul, 45 dakika sürdü.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.