MİLLETVEKİLİ HARUN KARACA SİLİVRİ’DE

AK parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca sorumlusu olarak atandığı Silivri de ilk programını Silivri’nin mahalle muhtarlarıyla gerçekleştirip mahallelerin taleplerini dinledikten sonra ikinci programını da İlçe Mülki Amiri Kaymakam Faruk Bekarlar, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay’ı makamlarında ziyaret ederek gerçekleştirdi.

MİLLETVEKİLİ HARUN KARACA SİLİVRİ’DE

           Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral ve beraberinde ki heyette milletvekili Karaca’ya eşlik ettiler. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Silivri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

            Daha sonra ev ziyaret programları gerçekleştiren Milletvekili Harun karaca akşamüzeri de AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Kasım Ayı Danışma meclisi toplantısına katılarak burada partililerle beraber oldu. Karaca, Silivri sorumluluğu devam ettiği sürece  Silivri’ye sıklıkla geleceğini, İlçe başkanı Dilek Demiral ile koordineli olarak Silivri’nin taleplerini ilgili makamlara iletip neticelenmesi konusunda da gerekli girişimleri gerçekleştireceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2014, 19:38

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER