Beylikdüzü’nde minikler kışı sporla geçirecek

Beylikdüzü belediyesinin “Kış Spor Okulları” kurs kayıtları devam ediyor.

Beylikdüzü’nde minikler kışı sporla geçirecek
Beylikdüzü Belediyesi’nin taekwondo, masa tenisi, satranç, okçuluk, jimnastik gibi çeşitli spor branşlarında ücretsiz olarak düzenlediği “Kış Spor Okulları” kurs kayıtları devam ediyor. 25 Kasım’da başlayan kayıtlar, 5 Aralık Cuma gününe kadar devam edecek.
Beylikdüzü Belediyesi Kış Spor Okulları kayıtları başladı. Beylikdüzü’nde miniklerin soğuk kış aylarını eğlenceli geçirmesini sağlayacak Kış Spor Okulları, çocukların kişisel gelişime önemli katkılar sunacak. Beylikdüzü Belediyesi tarafından ücretsiz düzenlenen kurslarda taekwondo, masa tenisi, satranç, okçuluk ve jimnastik gibi çeşitli branşlarda çocuklara eğitimler verilecek. 13-14 Aralık tarihlerinde ders periyodlarına göre başlayacak olan kurslar, 17 Mayıs 2015 tarihinde sona erecek.
Kayıtta Gerekli Evraklar
21 hafta sürecek dönem boyunca dersler Cumartesi-Pazar günleri yapılacak. 5 Aralık’a kadar devam edecek kayıtlar hafta içi 08:30-16:00saatleri arasında Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Kavaklı Kurs Merkezi’nde yapılabilecek. Kayıt esnasında gerekli evraklar arasında öğrenciye ait 1 adet vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi ve velisine imzalatılacak muvafakatname belgesi yer alıyor.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 16:24

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER