Olay kaleci Ferhat konuştu: "TERS AYAKTA YAKALANDIM"

Galatasaray maçında yediği golle eleştirilen Gençlerbirliği kalecisi Ferhat, kendini savundu.

Olay kaleci Ferhat konuştu: "TERS AYAKTA YAKALANDIM"
Galatasaray-Gençlerbirliği maçının en çok konuşulan pozisyonu Sneijder'in golüydü. Kaleci Ferhat'ın, uzanırken elini çektiği iddiaları sosyal medyada en çok tartışılan konu oldu.

Maç içinde iyi performans ortaya koymasına rağmen Sneijder'in gol vuruşunda çaresiz kalan kaleci Ferhat, yapılan yorumların haksız olduğunu savundu."BEN TERS TARAFA GİDERKEN VURDU"
"Futbolu bilmeyenler konuşuyor" diyerek söze başlayan Ferhat, "Ben ters tarafa giderken vurdu. Son anda uçtum, elimi uzatsaydım bile yetişemiyordum, elimi indirdim çekmedim" ifadeleriyle pozisyonu yorumladı.


"BAŞARILI PERFORMANSIM İÇİN GALATASARAYLILAR BENİ TEBRİK ETTİ"
Maçın ardından performansından ötürü bütün Galatasaraylılar'dan tebrik aldığını dile getiren Ferhat, "Taffarel bile yanıma gelip beni tebrik etti. Anlamıyorum valla... İyi oynadığım halde yorumcular bile bana sallıyor, ayıp" değerlendirmesini yaptı. 


"TERS AYAKTA YAKALANDIM"
Ferhat, TRT Spor kanalındaki Stadyum programına da bağlanarak yine konu hakkında açıklamalarda bulundu.
Genç kaleci pozisyonda ters ayakta yakalandığını belirtirken, "Ters ayakta yakalandım ve top geçtiği anda elimi aşağı indirdim. Maç gecesinden beri çok üzgünüm. Ben daha genç bir kaleciyim önümde hedeflerim var" dedi.  
Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 02:02

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER