Cazibenizle elde edin!

Cazibenizle elde edin!
İlk buluşma, ilişkinin kader anıdır. Onun ilk buluşmadan sora sizi aramasını istiyor musunuz? İşte ilişkinizin geleceğini garantilemenin yolları.

Karşınızdakini etkilemenin burcunuza göre adım adım ipuçları:
 
Koç

Eğer sevgilinizi yerinde ve zamanında reddetmesini biliyorsanız size hayran olmasının an meselesi olduğunu aklınıza yerleştirin. Onu kendinizden ne soğutacak kadar reddedin ne de sahiplenecek kadar davetkâr olun! Bu ikisinin arasındaki dengeyi kurabilmek oldukça zor, fakat imkânsız değil, işe "hayır" kelimesini kullanmak yerine "ama" ile başlayan cümleler kurarak başlarsanız başarılı olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan reddedilen bir Koç, açık kapı kaldığı takdirde hep o kapıdan girmek isteyecektir. Zıddı olmadan reddedeceğiniz kişinin sizden vazgeçemeyeceğini bilmenizdir...
  

Boğa

Ona dokunun. Dokunma engelini ortadan kaldırmak çok önemli. Aranızda küçük de olsa bazı dokunuşlar olmamışsa ve ilk buluşmadan sonra sizi aramazsa, onunla ilgilenmediğinizi düşünüyor olabilir. Saate bakmak ya da ona herhangi bir şey göstermek bahanesiyle koluna dokunabilirsiniz. Kol teması hep söylediğim gibi ilişkilerde doğru bir seçim. Bacak, sırt gibi bölgeler ise ilk buluşma, dokunuşları için biraz iddialı sayılır. Sizin hakkınızda Boğanın yanlış fikirlere kapılmasını istemezsiniz değil mi?

İkizler

Yürüyüş yapın, ikili ilişkilerde yürüyüş çok önemlidir Sizi evinize arabayla bırakmıyorsa, kısa bir yürüyüş için şansınız var demektir. Hem bu, onunla daha fazla vakit getirmek istediğinizi de gösterir, saçlarını okşuyorsanız, yine yanaktan alınan bir makas doğrudan eve gitmeyerek, onunla ilgilendiğinizi göstermiş olursunuz. Kulağına fısıldayarak birşeyler söyleyin. Bu ikiniz arasındaki özel konuşma, ona ikiniz arasında olabilecek özel şeyleri de düşündürecektir.

Yengeç

Sizi özleyecek zaman bırakın. Onunla her zaman birlikte olmak istemeniz oldukça doğal. Fakat bunu yaparken de sizi özlemesi için ona zaman bırakmanız gerektiğini unutmamalısınız. Sevgilinizin arkadaşlarıyla bir yerlere gitmesini istemeyebilirsiniz. Fakat bir düşünün; eğer özleyecek zamanı olmazsa sizden bıkması an meselesi olabilir. Bunun için sevdiğiniz erkeğin üzerine fazla gitmeyin. Sizi aradığında, özlediğini duymaya da ihtiyacınız var!
 
Aslan

Örneğin onun ellerini tutun ve ne kadar harika zaman geçirdiğinizi söyleyin. Tabii yanaklarınız biraz kızarabilir. Ertesi günü onu yok sayın. Ondan ne kadar etkilenmiş olursanız olun, hemen mesaj çekmeye veya telefon etmeye kalkmayın. Biraz sabırlı olun. Aslanlanlar peşlerine düşürmeyi severler. Bu can sıkıcı olsa da... Ondan hoşlanıp hoşlanmadığınızı düşündüğü her saniye onu daha da heyecanlandıracaktır.

Başak

İlk buluşmada, karşınızdaki erkek, eski ilişkileri hakkında konuşurken gözü dalıyorsa sizinle konuştuğundan daha fazla cep telefonuyla konuştuysa, gözlerinize, sonra dudaklarınıza bakmıyorsa etkilenmiyor demektir. Fark etmiyorsa, yemek bitiminde gülümseyin ve nazik bir şekilde teşekkür edip buluşmayı bitirebilirsiniz. Reddedilmeninde tapındıran büyüsü vardır, unutmayın!

Terazi

Aşk gözünüzü köreltmeden önce, tüm artıları ve eksileri gözden geçirin. Konuşmalarda "ben" ile başlayan cümleleri çok sık kullanmaktan kaçınmalı. Köpeği varsa Köpeğine bir bandana alarak, onu ne kadar önemsediğinizi sevgilinize hissettirin. Sıradan bir sarılmaya, kokusunu içinize çekip, "Çok güzel kokuyorsun" diyerek fark katın. Bir yerde tam yanınıza oturacağı sırada, ona doğru iyice sokulun.
 

Akrep

Birlikte olduğunuz erkek tarafından arzulanmanın kendinizi çok iyi hissettireceğinden ve bu özel anların ilişkinizi daha da güçlendireceğinden şüpheniz olmasın. Siz de onu özlediğinizi belli etmek için iş dönüşünde onunla romantik bir yemek planlayabilir, sonrasında da ona istemiş olduğu "sıcak" ortamı hazırlayabilirsiniz. Akreplerin aradıkları en önemli özelliklerden biri de güler yüzdür. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur.


Yay

İlk buluşmada, kişilerin birbirinden etkilenmesini sağlayacak olan şey dış görünüştür. Kıyafeti, saçları, temizliği, kokusu, ayakkabıları kısacası kendine gösterdiği özen ilk adımın atılmasında etkilidir. Kendine özen gösteren kişi karşı tarafa da özen gösterdiğini ifade eder. Sözsüz iletişim kimi zaman sözlü iletişimden daha önemlidir. Yine rahatsız etmeyecek şekilde göz teması kurmaya dikkat edip karşı tarafın dinlendiği ve önemsendiği izlenimi verilmeli. 
 
 Oğlak

Oğlak burcu dakikaya çok önem veren burç olduğu için etkilemek için, ilk buluşma saatini planlamak çok önemli. Kötü planlanmış, üzerine fazla düşünülmemiş bir randevu, karşınızdakini umursamadığınız hissini yayabilir. İlk buluşmayı unutulmaz ve samimi kılmak için ne kadar çaba gösterirseniz, ikinci buluşmayı veya akıp giden bir ilişkiyi o kadar garantilersiniz. 

 Kova

Bana üç saat ayır" diyerek ilk buluşmanız için ipucu verebilirsiniz Yemek pişirmeyi seviyor musunuz? Birkaç değişik tarif seçip, sizle gereken alışverişi yapın. Sonra birlikte yemek pişirip, romantik bir ortam olabilir onun kalbinin sizin için daha hızlı çarpmasını sağlayabilirsiniz. Yine üç gün kuralı devreye sokun. Kovalar biraz ağırdan almayı severler. Sizi üç gün içinde tekrar aramalıdır, ertesi gün ararsa, tabii bu süper. Araması üç günü geçmişse, cevap verme arzusunuzu tetikleyecektir.

Balık

Denemeye değer!..  Balık Erkekleri sevgililerini, hayatlarındaki destek ve dertlerden uzaklaşmalarını sağlayan kişi olarak görmeye eğilimlidirler Ufak bir hareketiniz bile, bu erkeğin kendini sizin yanınızda olduğu gibi kabul gören, çekici biri olarak hissetmesini ve aranızdaki bağın güçlenmesini sağlayabilir." Zaten ilişkiden beklentisi de ağırlıklı bu noktalarda olduğundan, jestleriniz aranızdaki bağı daha derin ve güçlü hale getirecektir! 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.