Çöp Evde Yaşayan Yaşlı Adam Ölmekten Son Anda Kurtarıldı

Küçükçekmece'de bulunan bir çöp evde 15 senedir çöp biriktiren yaşlı adam ölmek üzereyken polis ekipleri tarafından kurtarıldı.

Çöp Evde Yaşayan Yaşlı Adam Ölmekten Son Anda Kurtarıldı
Olay Küçükçekmece'de meydana geldi. İddiaya göre, tek yaşayan ve adının İbrahim olduğu öğrenilen yaşlı adam yaklaşık 15 senedir yaşadığı evin içerisini çöp ile doldurdu. Kimsesi olmayan ve çevrede bulunan vatandaşların yardımı ile yaşamaya devam eden yaşlı adam bir hafta önce evde rahatsızlandı. İki gündür kendisini görmeyen komşuları durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen Küçükçekmece Önleyici Hizmetler Büro Amirliği'ne bağlı polis ekipleri içerisinde çok ağır koku bulunan eve güçlükle girebildi. Polis ekipleri içeriye girdiğinde yaşlı adamı sinekler içerisinde ölmek üzere buldu. Hemen olay yerine sağlık ekiplerini çağıran polis ekipleri bu sırada vatandaşlardan da su isteyerek yaşlı adama içirdi. İçeride kokudan durmanın neredeyse imkansız olduğu evden yaşlı adamı belediye ekipleri dışarı çıkarttı ve sağlık ekiplerine teslim etti. İlk müdahalesi olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan yaşlı adam daha sonra tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 09:35

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER