“EN ÖZEL” MİNİKLER İÇİN BİNİCİLİK KURSU BAŞLADI

Beylikdüzü Belediyesi, engelli minikleri Binicilik Kursu’yla buluşturdu. Atlarla keyifli vakit geçirmek için 1 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasındaWorld Point At Çiftliği’ne gidebilecek miniklere, eğer kardeşleri varsa onlar da eşlik edebilecek.

“EN ÖZEL” MİNİKLER İÇİN BİNİCİLİK KURSU BAŞLADI

1 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki engelli minikler atlarla keyifli zaman geçirecekler. Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Engelliler Bürosu’nun hazırladığı Binicilik Kursu başladı. İlçede bulunan World Point At Çiftliği’nde düzenlenen etkinlik hafta içi her gün minikleri ağırlayacak.15.00 ve 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek kurslar, 1Ağustos-30 Eylül tarihleri arasından 2 ay boyunca devam edecek.

Atlarla eğlenceli dakikalar geçirerek, cesaretlerini ortaya koyacak 16 yaş altı engelli çocukların katılabileceği kursa gelecek olan minikler eğer kardeşleri varsa etkinliğe onlarla birlikte gelebilir ve keyifli deneyimi paylaşabilirler. At çiftliğindeki bu etkinliğe katılmak isteyen engelli çocukları olan vatandaşlar, 444 09 39 numaralı hat üzerinden dahili numaralar 2321 ve 2322’yi tuşlayarak kayıtlarını yaptırabilirler.


Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 16:32

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER