Eski ve Yeni Eşin 'Maksimum Gerizekalı' Kavgası

İstanbul'da aynı adamla evlilik yapan ve birbirlerine giren 2 kadının koca kavgası dava konusu oldu.

Eski ve Yeni Eşin 'Maksimum Gerizekalı' Kavgası
İstanbul'da eşinin kendisini aldattığını ve bir çocuk beklediği öğrenen kadın boşanma davası açıp "Şiddet gördüm" dedi. Cezaevine konan kocanın yeni eşi ile de tartışan kadın kendisini taciz eden eski eşinin yeni eşine "Maksimum gerizekalı" dedi ve bu söz ile başlayan kavga mahkemeye taşındı.

İŞTE AYNI ADAMLA EVLENEN VE BİRBİRLERİYLE KAVGA EDİP SOLUĞU MAHKEMEDE ALAN İKİ KADININ YAŞADIKLARI:

BOŞANDI VE ŞİKAYETÇİ OLDU

30 yaşındaki Yağmur D.İ., bir süre önce kocası Cesim İ.'nin kendisini Derya Ç. adlı kadınla aldattığını, üstelik Derya Ç.'nin bu ilişkiden hamile kaldığını öne sürerek boşanma davası açtı. Genç kadın, boşanma davasının yanı sıra, kocasının kendisini dövdüğü gerekçesiyle de şikâyetçi oldu. Bunun üzerine koca tutuklanarak cezaevine konuldu ve bu süreçte çift boşandı.

"MAKSİMUM GERİZEKALI"

Ancak iddiaya göre, Cesim İ.'nin cezaevindeyken evlendiği yeni eşi Derya Ç. İ., eski eşe sürekli cep telefonundan taciz mesajları gönderdi. Yağmur D. ise bu mesajlara "Maksimum gerizekâlı" yazarak karşılık verdi. Yeni eşin şikâyeti üzerine, eski eş hakkında hakaret suçlamasıyla dava açıldı.

"KURTULAMADIM BUNLARDAN"

Yağmur D. mahkemede "Bunlardan kurtulamadım. Eski kocam hâlâ beni istiyor. Yeni eşi de kıskandığı için bana sürekli hakaret mesajları atıyor. Yazdıklarım onlara cevaptı" derken, duruşma ileri bir tarihe ertelendi.
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 08:54

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER