Genç Kız 11 Gün Sonra Evleneceği Nişanlısını Öldürdü

Ayşenur Y., yakında evleneceği nişanlısı Ayberk Kahveci'yi aralarında çıkan kavga sonucu bıçaklayarak öldürdü. Amacının öldürmek değil korkutmak olduğunu söyleyen genç kız tutuklandı.

Genç Kız 11 Gün Sonra Evleneceği Nişanlısını Öldürdü
Esenyurt'ta dün meydana gelen olayda, yaklaşık 1,5 yıldır nişanlı olan Ayşenur Y. ile Ayberk Kahveci bir evde biraraya geldi. Ancak ikili arasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

NİŞANLISINI ÖNCE BIÇAKLADI SONRA HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Kavga sırasında mutfak bıçağı ile yaralanan Ayberk Kahveci, kendisini yaralayan nişanlısı tarafından hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan Ayberk Kahveci hayatını kaybetti.

"BENİ DARP ETTİ, KENDİMİ KORUMAK İÇİN ELİME BIÇAK ALDIM"

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayın faili olduğu iddasıyla Ayşenur Y.'yi gözaltına aldı. Poliste verdiği ifadesinde aralarında çıkan kavga sonucu nişanlısı tarafından darp edildiğini söyleyen şüpheli, kendisini korumak için mutfaktan aldığı bıçağı koluna doğru rastgele salladığını anlattı.

15 TEMMUZ'DA EVLENECEKLERDİ

Ayşenur Y. pişman olduğunu söylerken çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Ayşenur Y. ile Kahveci'nin 15 Temmuz 2017 tarihinde de düğünlerinin olacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 10:26

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER