Kadın severse?

Kadın severse?
Sembolü kalptir aşkın, yürekten olduğuna inanır kadınlar... Ben ve sen, aşk için söylenen iki kelime? Dünyanın en güzel şeyi ve büyük bir acı... Bir kadının sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?
Yani o büyülü iki sözcük kulağımıza fısıldandandığında gözlerinin içine bakmanız yeterli olabilir mi? işte cevabı...


Koç burcu kadını severse?

Yüreği cız eder. Onu gözü gibi sever. Her şeyiyle bir görür. Canı gibi alır içine ve canı gibi saklar ömür boyunca. Sevince sadece severim der. Beraber saygı da verir şefkat de verir. Mutluluk, huzur ve sıcak bir yuva verir. Tatlı dilini güzel yüzünü esirgemez. Çünkü o sırada gerçekten aşkından başka bir şey yoktur. Kadını, yeryüzünde var olduğundan beri bir dolu "aşk hikayesi"nin ana kahramanı olarak karşımıza çıkar. Nisan ayında doğan Koç kadınların çoğu Haziran’da, en azından Kasım’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.
 

Boğa burcu kadını severse?

Bu mudur yani? Erkek anlayacak da, kadını sevecek de, denklemler kurup aşka mantıklı bir açıklama getirecek de... Kadın da o arada, bu adam beni sevecek mi, seviyor mu diye düşünecek... Düşündürmeyin. Erkek anlayacak. Bakışını yakalayın... Bunu kalabalık bir ortamda yapın ve sonrasında ona gülümseyin ya da göz kırpın. Bu bir anlık olay, her ne kadar yalnız olmasanız da, sizi birbirinize yakınlaştıracaktır. Güzel haberleri şatafatlı bir şekilde kutlayın... O da gerçekten teşekkür edecek aşkı için... Nisan ayında doğan Boğa burcu kadınların çoğu Haziran’da, en azından Kasım’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.
 

İkizler burcu kadını severse?

Yani demem, biraz yürekli olur. O kafanızın içinde kurduğunuz denklemleri bir kenara bırakın, aşk mantık aramaz. Sadece aşkınızı sevdiğinizi gösterin.. En ateşli anında ona lakapla seslenmenin iki tarafı da daha arzuladığını gösteriyor olabilir. "Bebeğim, seni çok seviyorum " gibi şeyler söyleyebilirsiniz. Şunu unutmayın ki, tansiyonu düşürmeyi becerebilen çiftler, bir anlaşmazlığı bile bu sözcüklerle çabucak çözüp kısa sürede barışabiliyor. Bakın İkizler sizin için neler yapıyor... Mayıs ayında doğan Ikizler kadınların çoğu Aralık’ta, en azından Haziran’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.Yengeç burcu kadını severse?

"Ben seni çok seviyorum, senin ihtiyacın olan şey bende var ve ben sana bunu vermeye hazırım, sende de benim ihtiyacım olan şey var ben de bunu senden almaya hazırım" dediğinde ilişkiyi geliştirmeye yönelik adım atmış olurlar. Ayakları yere basan ve yanında rahat edeceği birini arar. Yengeç romantizmden hoşlanır ama onun için ilişki kalıcı olmalıdır. Yengeç kadını, çok özel bir beraberlik peşindedir. Eğer yüreği sizi seçtiyse ille de geri dönüşü yoktur. Haziran ayında doğan Yengeç kadınların çoğu Kasım’da, en azından Ekim’de doğan erkekleri tercih ediyorlar.
 

Aslan burcu kadını severse?

Günahıyla sevabıyla... İlişkisinin arkasında durur Genellikle her ilişkisi sevgiyle, umutla başlar; hayal kırıklığıyla biter. Önemli olan sevgiyle başlamak her şeye rağmen sevgiyle bitirebilmek, Sadakat ve minnettarlık arar. Aslan eğlenmeyi sever, bu yüzden onun aradığı; romantik anlayışına sahip, iyimser, hayatın tadını çıkartacak biridir. Aslan burcunun kadınına gezegeni Güneş birçok gizemi ve sihri de vermiştir. Yine Ağustos ayında doğan Aslan kadınların çoğu Ağustos’da, en azından Eylül’de doğan erkekleri tercih ediyorlar?
 

Başak burcu kadını severse?

Sevdiklerinin ona ihtiyaç duyması gereklidir İnsanları mutlu ederek mutlu olur. Kendi gibi sadık, dürüst ve çalışkan olmanızı bekler. Eğer mükemmel değilseniz ama Başak sizde potansiyel görürse o zaman aşk adayısınız demektir. Size yardım ederek hayatınızı yoluna koymak ve hayallerinizi gerçekleştirmekten mutlu olacaktır. Hisleri yazıya dökmenin Başak kadınlarında ilişkiyi olumlu yönde etkilediğini ortaya çıkarmış. Eylül ayında doğan Başak kadınların çoğu Eylül’de, en azından Nisan’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.
 

Terazi burcu kadını severse?

Aşk, sevgi, cinsellik... Bu kavramları bir arada tutuyor. Birbirinden uzaklaştırmıyor. İlişkiyi başlatan görünmez pek çok şey olmasına rağmen yok saymıyor. Romantik ruhlu, çekici, cüretli ve ilişkiyi asla can sıkıcı hale getirmeyecek olan birini ister. Onu sık sık aramasını, yanında olmasını ve dostlarına hayran kalmasını bekler. Sizinle kavga etmeyi istemez ancak etse bile öpüşüp barışan o olacaktır. Ekim ayında doğan kadınların çoğu Mart’da, en azından Haziran’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.


Akrep burcu kadını severse?

Akrepler derin ve yoğun ilişki arar. Ruh eşi kavramına inanır ve aşka tutkuludur. Duygularının derinliğini ve güvensizliklerini anlayabilecek birini ister. Ayrıca bu kişi onun, zaman zaman yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu da anlamalıdır. Mükemmel bir insan sarrafıdır. İlgi odağı olmaktan hoşlanan, büyük konuşan ve kendini öven insanlardan etkilenmez. Kendi kadar şefkatli, sadık ve ilişkiye adanmış bir sevgili ister. Kasım ayında doğan Akrep kadınların çoğu Kasım’da, en azından Ağustos’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.


Yay burcu kadını severse?

Güçlü mistik bağ kurabileceği ruh eşini arar. Aşırı romantik, duyarlı ve boş zamanının tümünü kendisiyle geçiren birini ister. Sizi süzer... Hareketlerinizi takip eder. Sesinizinn tonunu dinler. Ayakkabılarınızın bağlama şeklini bile takip eder .Duygulardan, hayallerden ve ortak gelecekten söz etmekten korkmayan bir sevgili olmalıdır. Aşkın büyüsüne ve mutlu sonlara inanır. Romanvari bir aşk yaratın, sizi asla unutmayacaktır. Aralık ayında doğan Yay kadınların çoğu Ağustos’da, en azından Mayıs’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.

 
Oğlak burcu kadını severse?

Sadık, güvenilir ve toplum içinde onu mahcup etmeyecek sevgili arar. Dostları arasında popüler ve saygı duyulan biri olmalıdır. Hırslı ve ileriye dönük planları olan kişileri sever. Sizi arkadaşlarınızla, ofistekilerle ya da ailenizle tanıştırır. Hayranlığınızı belli etmeniz onu çılgına çevirecek! Bunun için ilginç konular seçin, örneğin yağmurlu bir günde, "Yağmurdan nefret ediyorum" demek yerine, " Bu havayla daha fazla savaşamayacağım!" demeniz, sarılmanız daha ilgi çekicidir. Eğer cevap verirse o da sizindirdemektir. Cevap vermezse! Aralık ayında doğan Oğlak kadınların çoğu Haziran’da, en azından Kasım’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.


Kova burcu kadını severse?

Kova için en uygun seçim, tıpkı kendisi gibi, dünyayı daha çok yaşanacak bir yer yapmayı arzulayan bir ruh eşidir. Kendisini sınırlamayacak, farklı olmaktan korkmayan özgün, kalabalığın içinde sadece yer kaplayan değil, varlığını hissettiren ve kendisiyle yaşlanacak birini sever Kovalar. Ayın, güneşin ya da yıldızların sadece sevdiği erkeğin etrafında döndüğünü iyi bilir. Kısacası dünyasının merkezi yalnızca ilgilendiği erkektir. Ocak ayında doğan Kova kadınların çoğu, aşkta yine Mart’ta, en azından Nisan’da doğan erkekleri tercih ediyorlar.

Balık burcu kadını severse?

Dokunmaya kıyamazsınız. Bakmaya doyamazsınız. Dünyasını, cennete değişmezsiniz O sizindir. Seve seve!.. Artık herkes onu, sizden kıskansın! Hayatını aşkına adayan ve sadece onun için yaşayan bir kadın,  çokd a mutludur İlişkilerinde. Karşı tarafa yapacak bir şey bırakmazlar, Genelde takdir edilmeye ve kendini önemli hissettirilmeye ihtiyacı vardır. O da bu zevki aldığında, balık kadınlarının kendilerinden başka mutlu insan yoktur. Mart ayında doğan balık kadınların çoğu Mayıs’ta, en azından Ağustos’ta doğan erkekleri tercih ediyorlar.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.