Mutlu Yıllar...

Bir koca yılı daha tamamlayarak; yeni bir yıla girmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bugünkü manşetimizi HABERDAR'ın yeni yıl mesajına ayırdık.

 Mutlu Yıllar...

Bir yeni yıla daha huzur, güven ve yeni umutlarla merhaba demenin heyecanını yaşıyoruz. Sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olduğu bir dünyada yaşamak en büyük dileğimizdir.

Elinizde tuttuğunuz bu gazeteyi sizlere ulaştırmanın mutluluğu ve gururu ile, işimizi doğru dürüst yapmak adına, her gün yeni bir heyecan yeni bir tat alıyoruz. Azmin ve çalışmanın her türlü başarı ve mutluluğu getireceğinin bilincinde olarak yeni yılda da sizlere iyi bir gazete sunmak için çalışacağız.

Bilmeyerek belki kusurlarımız olsa da tek amacımız; sadece ve sadece doğrunun peşine koşarak, gerçekleri sizlere ulaştırmaktır.

HABERDAR 12 yıllık yayın hayatında bütün bu dileklerinin çoğunu siz seçkin ve saygın okurları sayesinde başarmıştır. Tıpkı daha önceki yıllarda olduğu gibi; 2013 yılında da yine aynı kararlılık ve aynı ilkeler doğrultusunda HABERDAR, 'özgür basın' görevini sürdürmeye devam edecek. Bizi okumaya devam edin...

Okurlarına en hızlı, en doğru, en güvenilir haber sunmak için emek veren  alın terini döken HABERDAR ekibi, 2013 yılının sizlere; sağlık, başarı, mutluluk ve şans getirmesini diler...

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2012, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER