“Tutumsuz Ailesi” EYLEMDE...

“Tutumsuz Ailesi” EYLEMDE...
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin “Tutumsuz Ailesi” bile enerji tasarrufunu öğrendi! “Tutumsuz Ailesi” 14 Ocak’ta 20:00 – 21:00 saatleri arasında ışıkları kapatarak enerji tasarrufuna katkıda bulunacak.
Profilo’nun “Tutumsuz Ailesi” 14 Ocak’ta herkesi ışıkları kapatmaya çağırıyor!
 
Profilo’nun bütün Türkiye’yi il il gezerek ev hanımlarını evlerde kullanılan elektrikli aletlerin tasarrufu kullanımı konusunda bilgilendiren “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesi çerçevesinde oluşturulan ve sitesinde ziyaretçilerle buluşan “Tutumsuz Ailesi”, Enerji Tasarrufu Haftası’nda 14 Ocak’ta bir saat süre ile evlerinin ışıklarını kapatarak enerji tasarrufuna dikkat çekecek.
 
Her yıl 11-18 Ocak tarihleri arasında enerji tasarrufuna dikkat çekmek ve toplumu bu konuda bilinçlendirmek için çeşitli aktivitelerle kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası’na bu yıl “Tutumsuz Ailesi” de katılıyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesi kapsamında geliştirilen ve sitesinde ziyaretçilerle buluşan Tutumsuz Ailesi, 14 Ocak’ta 20:00-21:00 saatleri arasında bir saat süre ile evin ışıklarını kapatarak enerji tasarrufuna katkıda bulunacak!
 
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin “Türkiye Enerjisini Topluyor” çalışması kapsamında daha önce 'tık'tan bile tasarruf eden bir konseptle yayına giren sitede yer alan bu yepyeni ve eğlenceli oyun, ziyaretçilerine tasarrufu öğretmeyi hedefliyor. “Tutumsuz Ailesi” oyununun karakterleri, tasarruf nedir bilmeyen ama aynı zamanda çok da sevimli bir aile. Baba Sarf Tutumsuz, eşi İsraf Hanım ve iki yaramaz çocuk: Masraf ile Müsrif. Hepsi de birbirinden tutumsuz. Tutumsuz Ailesi'nin evinde geçen oyun sırasında aile evde gündelik yaşamını sürdürürken ziyaretçiler, onların yapmadıkları tasarruf hamlelerini yaparak onlara para kazandırmaya çalışıyor.
 
Ailenin bireyleri ışıkları kapatmayı unutuyor, muslukları açık bırakıyor, A enerji sınıfı ürünler kullanmıyorlar... Bunlar yaptıkları israfların sadece bir kısmı. Kullanıcılar ise onların hatalarını düzelterek hem çevreye hem de aile bütçesine katkı sağlıyorlar. Aynı zamanda, Tutumsuz Ailesi'nin tasarrufla cebinde biriken paraları A sınıfı Profilo ürünleri almak, yalıtım yapmak ve daha pek çok şey için kullanıp uzun vadede daha da çok para biriktirmeye çalışıyorlar.
 
Oyunun ilk etabında, Tutumsuz Ailesi’ni en tasarruflu ev haline getiren ve onlara en fazla para kazandıran ilk 100 kişi, Profilo'dan çevreye olan duyarlılıklarının sembolü olarak birer fidan kazandılar. Oyun yepyeni sürprizler ve yenilikler ve çok özel kampanyalarla 2011 yılında da ziyaretçileriyle buluşmaya devam edecek.
 
 
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri  hakkında
1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne ekledi. Türkiye'nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip beyaz eşya markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ürün grupları beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, şofben / termosifon ve klima cihazlarından oluşuyor. Profilo ürün portföyünün ithal edilen ürünlerin dışında kalan bölümü BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda üretiliyor. Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması ve teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkına sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından alıyor. Profilo, estetik ve özgün olduğu kadar kullanışlı ve kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.