Yine o vali, yine yardım

Yine o vali, yine yardım
Vali Mustafa Yaman, Tunceli Valiliği’ni yürüttüğü dönemde 29 Mart yerel seçimleri öncesinde vatandaşlara beyaz eşya dağıtmasıyla gündeme gelmişti. Yaman şimdi Giresun Valisi. Ve şimdi de Giresun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği, yardı

Giresun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği, yardıma muhtaç vatandaşlara soba ve kömür yardımı yaptı.

Giresun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere 5 ton kömür dağıtıldı. Dar gelirli 50 vatandaşa kömür dağıtılırken, sobalar ise polisler tarafından 5 ailenin evlerine götürüldü.

/_np/5346/12735346.jpgGiresun Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Toplum Destekli Polis Merkezi’nin suçu önleyici hizmetler konusunda büyük aşama kaydettiğini ve vatandaşlara her konuda yardım etmeyi sürdüreceğini söyledi.

TUNCELİ'DE DE YARDIM DAĞITMIŞTI

Giresun Valisi Mustafa Yaman, Tunceli Valiliği’ni yürüttüğü dönemde 29 Mart yerel seçimleri öncesinde Valilik imkanlarını kullanarak vatandaşlara beyaz eşya dağıtmasıyla gündeme gelmişti. Vali Yaman, Valilik imkanlarını bir siyasi partinin seçim propagandasına yardım etmek için kullandığı gerekçesiyle 7 ay hapis ve memuriyetten men cezası almış ancak cezası ertelenmişti. Yaman daha sonra Giresun Valiliği’ne atanmıştı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.