ÖZVARNALI’DAN PLAKET

Hasan Özvarnalı İlk Okulu ve Çağrı Bey Orta Okulu Okul Aile Birlikleri okullarına yapmış olduğu maddi ve manevi katılardan dolayı AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’a plaket verdi.

   ÖZVARNALI’DAN PLAKET

  Aile Birliği heyetleri plaket takdimi için Hasan Özvarnalı İlk Okulunda bir kahvaltı düzenlediler. Gerçekleşen kahvaltıya  davetliler arasın da AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, İlçe Başkan Yardımcıları, ilçe yönetim Kurulu üyeleri’nin yanı sıra Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Kayapınar katıldı.

 İlçe Başkanı Metin Karakaş’a plaketini Çağrı Bey Orta Okulu Aile Birliği Başkanı Oktay Erdem ve Hasan Özvarnalı İlk Okulu Aile Birliği Başkanı Ebru Özsoy verdi. Teşekkür konuşması yapan Oktay Erdem Okulların açılma döneminde Hasan Özvarnalı İlk Okulu ve Çağrı Bey Orta Okulu bahçesinde alt yapı ve asfaltlama çalışmaları yapılarak okul binalarında da tadilat işlemleri gerçekleşti. Bu çalışmaların gerçekleşmesini sağlayan ve bizi hiçbir zaman geri çevirmeyen AK Parti ilçe Başkanı Metin Karakaş’a okulum ve okuldaki diğer veliler adına teşekkür ediyorum dedi.  Karakaş okul yönetimlerini hiçbir zaman geri çevirmeyip her zaman elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz diyerek, Cumhuriyetimizi yaşatacak nesillerin yetişmesini sağlayan okullarımıza hizmet etmek bizim en asli görevlermizden biridir diyerek konuşmasına son verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2012, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER