11 milyon kazanan Süper Loto talihlisi huzursuz!

Süper Loto'dan büyük ikramiye kazanan Edirneli hamalın başına gelmedik kalmadı. Dün iş yeri kurşunlanan talihsiz talihli, bugün de lüks aracı ile kaza yaptı.

11 milyon kazanan Süper Loto talihlisi huzursuz!

Edirne'nin Süloğlu İlçesi'ndeki hamallık yapan evli ve iki çocuk babası Fuat Özdemir, geçen Eylül ayında Süper Loto çekilişinde 6 bilerek 11 milyon 345 bin lira kazandı. Hamalken bir anda zengin olan Özdemir'in hayatı değişirken, kısa sürede yaşadığı olaylarla huzuru kalmadı.

 

PATRONUM KANDIRDI DİYE SAVCILIĞA GİTTİ

Kazandığı 11 milyon 345 bin 645 lirayı nasıl kullanacağını bilemeyen Fuat Özdemir, yanında hamal olarak çalıştığı patronu Barış Aslan'dan yardım istedi. Bir süre sonra Edirne Cumhuriyet Savcılığı'na giden Fuat Özdemir, patronu Barış Aslan'ın kendisini kandırarak kazandığı 11 milyon liranın 5 milyon 300 bin lirasını aldığını söyleyerek şikayetçi oldu. Savcılık konuyla ilgili soruşturma başlatırken, patron Aslan'ın hesaplarına mahkeme kararıyla tedbir koydu. Bu olayla ilgili soruşturma sürerken, dün de Özdemir'in bürosunun bulunduğu işhanı kurşunlandı.

Fuat Özdemir'in, kendisini kandırdığını ileri sürdüğü patronu Barış Aslan

SİLAH SESLERİ EKSİK OLMADI

Geçen 15 Kasım gecesi, kimliği belirsiz 3 kişi iş merkezinde önünde tabancayla havaya 5 el ateş açtı. Kurşunlardan biri Özdemir yeni aldığı büronun camına isabet etti. Büronun o anda boş olması nedeniyle yaralanan olmazken, Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, olayla ilgili A.E. ve oğlu S.E.'yi dün gece gözaltına aldı. Aynı saatlerde iddiaya göre, kimliği belirsiz 2 kişi, iş merkezi önüne geldi. Elinde bulunan silahla havaya ateş ederken, Özdemir'in bürosunda bulunan H.K., camdan aşağı doğru 3 el ateş etti. Kimliği belirsiz 2 kişi kaçarken, H.K. tabancasıyla birlikte polis ekiplerince gözaltına alındı. Polis ekipleri iş merkezi önünde inceleme yaparak boş kovanları incelemeye aldı. Edirne Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ da iş merkezine önüne gelerek bilgi aldı. Fuat Özdemir ve arkadaşlarının olayla ilgili bilgisine başvuruldu.3 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Dün geceyi Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'nde geçiren A.E., S.E. ve Fuat Özdemir'in arkadaşı H.K., işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek elleri kelepçeli olarak Edirne Adliyesi'ne sevk edildi.

LÜKS ARACIYLA KAZA YAPTI
Edirneli talihlinin başına gelenler bununla da kalmadı. Özdemir, kazandığı para ile kendisine lüks bir otomobil aldı. Bir süre sonra Özdemir, arkadaşı H.K.'nın kullandığı otomobille, başka bir araca çarparak kaza yaptı. Aldığı lüks otomobilde büyük hasar meydana geldi.HUZURU KALMADI
Süper Lotodan kazandığı ikramiye nedeniyle hamallıktan bir anda zengin olan Fuat Özdemir, huzurunu da kaybetti. Yaşadığı trafik kazası, iş merkezi önündeki silah sesleri nedeniyle oldukça sıkıntılı günler geçiren Özdemir'in satın aldığı büroda emlak işleri yapacağı öğrenildi. Özdemir'in çevresine "Para huzur getirmedi" dediği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 23:00

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER