Süs havuzlar Beylikdüzü’ne renk katıyor

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, park ve kavşaklarda mevcut havuzların bakım ve onarım işlemlerini yaparken, diğer yandan temalı havuz çalışmalarına devam ediyor.

Süs havuzlar Beylikdüzü’ne renk katıyor

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2012 yılında 6 adet yeni süs havuzunu daha ilçeye kazandırdı. Toplam 30 adet süs havuzu ve şelale bulunan Beylikdüzü’nde, her yıl havuz sayısı artıyor. Görsel temaların giderek önem kazandığı ilçede, Barış ve Yakuplu Mahalleleri’nde bulunan kavşakta yapılan havuz çalışmaları, vatandaşlar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanıyor. Led ışık ile aydınlatılan havuzlar geceleri de hoş görüntüler oluşturuyor.
Yıl Boyu Rutin Bakım Yapılıyor
İlçede park ve kavşaklarda bulunan mevcut havuzların genel bakımları yıl boyu rutin olarak yapılıyor. Ayrıca yapılan havuzların tamir ve bakımıyla uğraşan ekipler de kontrolleri elden bırakmıyor.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “ İlçemiz her açıdan örnek bir ilçe olmalıdır. Bunun için gerekli olan bütün çalışmaları yapmaktayız. Beylikdüzü’nde bulunan temalı havuzlar ilçeye ayrı bir güzellik, ayrı bir renk katıyor. Hemşehrilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.


Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2012, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER