AK Parti Başakşehir’den muhtarlara ziyaret
Yayınlanma:
AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel,İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başakşehir Meclis Üyeleri Başakşehir İlçesinin mahalle muhtarlarını ziyaret etti.
10 mahallenin muhtarlarını yerlerinde ziyaret eden Ak Partililer mahallelerde yaşanan sorunları dinlediler.
Çözüm için mahalle muhtarları ve mahalle meclislerinde ileri gelen kanaat önderleriyle koordineli çalışmalarla, yaşanan sıkıntıların ileride daha da azalacağını söyleyen İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, bu sorunların en aza indirileceğini vurguladı.
Sorunları dile getiren muhtarlar da, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.
Silivri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.