Kamiloba cazibe merkezi olacak…

Kamiloba cazibe merkezi olacak…
Büyükçekmece Belediyesi’nin başlattığı “Her mahalleye bir meydan” kampanyasından Kamiloba da nasipleniyor. Kamiloba’nın yeni meydanı 2 ay içinde hazır.
Büyükçekmece Belediyesi’nin başlattığı “Her mahalleye bir meydan” kampanyasından Kamiloba da nasipleniyor. Kamiloba’nın yeni meydanı 2 ay içinde hazır.

 Büyükçekmece Belediyesi’nin başlatmış olduğu yol, kaldırım, ve meydan çalışmaları  Kamiloba’ da aralıksız devam ediyor.

Hiç meydanı olmadığı için sürekli sıkıntı yaşanan Kamiloba  nihayet nefes alınabilecek bir meydana kavuşuyor.

 Kamiloba ‘ya yapılan meydan çalışması ile birlikte yol genişletme tretuar düzenleme çalışmaları da  yapılıyor. Belediye yetkilileri bu çalışmalar sayesinde trafik konusunda da büyük bir rahatlama yaşanacağını belirtiyorlar.

Yapılacak meydanın  Kamiloba’ya  çok yakışacağını dile getiren Kamilobalı vatandaşlar, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün diğer bölgelerde olduğu gibi Kamiloba’da meydan yapma çalışmalarını takdirle karşıladıklarını söylediler.

Her mahalle meydanına kavuşuyor…

 Her mahalleye bir meydanın şart olduğunu anlatan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün de  “ Şehirler  meydanları ile anılır. Bizde her mahallemize bir meydan yaparak hem halkımızın nefes alabileceği ortamlar sağlamayı hem de şehrimize estetik katmayı hedefledik” dedi.

 Bölgelerde çalışmalar tam gaz…

 Beldelerdeki hummalı çalışmaların hızla devam ettiğini  dile getiren Başkan Akgün; “Celaliye – Kamiloba, Mimarsinan, Tepecik ve Kumburgaz’da başlattığımız hummalı yol genişletme tretuar çalışmaları  devam ederken, bir yandan da  Kamiloba  da meydan çalışmasını bir an önce tamamlamaya çalışıyoruz.  Fiziki durumunu değiştirecek bu meydan sayesinde Kamiloba cazibe merkezi haline gelecek” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.