Karadenizliler Kadıoğlu ile buluştu

Karadenizliler Kadıoğlu ile buluştu
Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Karadeniz bölgesine mensup federasyon başkanları, dernek başkanları, meclis üyeleri ve başkan danışmanları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Ihlamur Kafe Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında ilçede yapılan hizmet ve projeler ile gündeme dair fikir alış verişi yapılarak yaklaşan 1 Kasım seçimlerinin değerlendirmesi yapıldı.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu kahvaltı sonrasında söz alarak son dönemde Türkiye üzerinde yapılan oyunlar ve gündeme dair konuşmalar yaptı.

Başkan Kadıoğlu, “ Türkiye’nin vesayetten kurtulup kalkınmasını engelleyecek her türlü tuzaklar ve her türlü kuruluşlar bu ülkede kurulmuş. Paralel yapılanmalar ile ülkemizi, devleti içerden işgal etme 50 yıldır bir yapıyla bu noktaya getirilmiş. Yine legal görünümlü basın yayın organları ile başka ülkeler adına çalışmalar yapıyorlar. Seçimlerde balans ayarı hükümetlerin kurulmasında balans ayarı yapılmak suretiyle adına ne derseniz deyin uzun yıllar yerleşmiş ve işlevini yapmaya devam ediyor. Baktığımız zaman hiçbir zaman hesap içinde olmayan hep Anadolu insanıdır. Bu topraklar için gözünü kırpmadan ölüme gidecek insanlar ama hep te bunlar kullanılıyor. Hep bu insanlar horlanıyor. Fakat bu ülke, bu bayrak için gözyaşı döken insanlar Anadolu’nun garip insanları olmuştur. Bu ülkenin çocukları 1071’den beri bu toprakları yurt edinmiş bir milletin evlatlarıdır. Ne zaman bağımsızlığı, bayrağı, toprağı tehlikeye düştüğünde ayağa kalkmasını biliyor. Bu dönemleri çok gördük. Gün bizim günümüzdür, zaman bu devlete hizmet etme zamanıdır. Bayrağımızın yine aşağılanacağı, yerlere atılacağı günlerden kurtulma zamanıdır. Ben iyi biliyorum ki; bunların hedefleri bu ülkeyi vesayetten daha öteye götürmektir. Çünkü artık Türkiye’deki uyanan insanları vesayet ile idare edemeyiz diyorlar. Bizimde buna müsaade etmememiz gerekiyor. Çünkü biz Kürt, Türk, Alev, Sünni, Laz, Çerkez’iyle bu ülkenin gerçek sahipleriyiz. Bu anlamda 1 Kasım seçimleri bu ülkenin kaderi ile ilgili bir seçimdir” dedi.

Başkan Kadıoğlu konuşması ardından programa katılan Karadeniz bölgesi temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinleyerek sorularını cevapladı.   

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.