Silivri'de gönül sofrası kuruldu

Silivri Belediyesi’nin ilçenin dört bir yanında kurduğu Gönül Sofraları Büyük Sinekli ve Küçük Sinekli’de gerçekleştirildi

Silivri'de gönül sofrası kuruldu
Silivri Belediyesi, Ramazan ayında düzenlediği Gönül Sofraları iftar programlarına Büyük Sinekli ve Küçük Sinekli mahalleleri ile devam etti. Mahalle sakinleri Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ile gönül sofrasında bir araya gelerek oruç açtı. İftar yemeğine Başkan Yılmaz’ın yanı sıra MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Büyük Sinekli Mahalle Muhtarı Birol Balcı, Küçük Sinekli Mahalle Muhtarı Turgut Demiroğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve mahalleliler katıldı.

Biz sadece vesile oluyoruz

İftar sonrası yaptığı konuşmada Ramazan’ın önemini anlatan Başkan Yılmaz, “Gönül sofralarında bir araya gelerek ekmeğimizi aşımızı bölüşüyoruz. Ramazan ayı paylaşmaktır, yardım etmektir. Hayır hasenat yapan değerli iş adamlarımız sayesinde bu sofralar kuruluyor, biz sadece vesile oluyoruz. Allah hayır yapanlardan razı olsun. Bu sofrada buluştuğumuz için hepinize teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” şeklinde konuştu. Başkan Yılmaz, iftar yemeğinin ardından mahalle sakinleriyle köy kahvehanesinde sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 09:05

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER