Futbolda Haftanın Programı

Futbolda milli maçlar nedeniyle Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'e 6. hafta, Spor Toto 3. Lig'e ise 9. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Futbolda Haftanın Programı


Futbolda milli maçlar nedeniyle Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'e 6. hafta, Spor Toto 3. Lig'e ise 9. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Spor Toto 2. Lig'de Kırmızı ve Beyaz Grup'ta, Spor Toto 3. Lig'de ise birinci, ikinci, ve üçüncü gruplarda maçlar oynanacak.

Spor Toto 2. Lig'de 6. hafta programı şöyle:

Beyaz Grup

11 Ekim Pazar:

14.00 Hatayspor-Pazarspor (Antakya Atatürk)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe (Büyükşehir Belediye Atatürk)

14.30 BUGSAŞ Spor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Sarıyer-Orduspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 İstanbulspor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Kırklarelispor-Pendikspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

15.00 Ümraniyespor-Bayrampaşa (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Nazilli Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Fethiyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Fethiye)

 

Kırmızı Grup

Yarın:

19.00 Manisaspor-Ankara Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

11 Ekim Pazar:

14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.30 Gümüşhanespor-Keçiörengücü (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kocaeli Birlikspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

15.30 İnegölspor-Tuzlaspor (İnegöl)

15.30 Aydınspor 1923-Büyükçekmece Tepecikspor (Adnan Menderes)

15.30 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Eyüp)

15.30 Kartalspor-Tokatspor (Kartal)

19.00 Bucaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Buca)

 

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig'de 9. hafta maçlarının programı şu şekilde:

1. Grup:

11 Ekim Pazar:

14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Düzcespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Arsinspor-Erzin Belediyespor (Arsin)

15.30 Silivrispor-Gölbaşıspor (Silivri)

15.30 Maltepespor-Zonguldak Kömürspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Altay-Tekirdağspor (Menemen)

15.30 Tire 1922 Spor-Cizrespor (Tire 4 Eylül)

15.30 Turgutluspor-Kozan Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Bursa Nilüferspor-Kırıkhanspor (Nilüfer)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kızılcabölükspor (Kazım Karabekir)

 

2. Grup

11 Ekim Pazar:

14.30 Payasspor-Ofspor (Payas İlçe)

14.30 Diyarbekirspor-Yomraspor (Diyarbakır Atatürk) 

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Derincespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

15.30 Kemerspor 2003-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Sakaryaspor (Sultanbeyli Gölet)

15.30 Orhangazispor-Zara Belediyespor (Orhangazi)

19.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (12 Şubat)

12 Ekim Pazartesi:

15.00 Adliyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ankara OSTİM)

 

3. Grup

11 Ekim Pazar:

14.30 24Erzincanspor-Batman Petrol Spor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çine Madranspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 Körfez İskenderunspor-Manavgatspor (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Niğde Belediyespor-Sandıklıspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Kastamonuspor 1966-Van Büyükşehir Belediyespor (Gazi)

15.00 Çorum Belediyespor-Bergama Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Gölcükspor-Çatalcaspor (Gölcük)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Dardanelspor (Darıca)

15.30 Beylerbeyi-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2015, 13:35

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER