Işıklar, personelinin yeniyılını kutladı
Yayınlanma:
2010 yılının son günlerinde, belediyedeki tüm müdürlükleri dolaşarak personelinin yeni yılını kutlayan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “Yeni yılın sizlere sağlık ve mutluluklar getirmesini temenni ederim” dedi
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, belediyedeki tüm müdürlük ve birimlerini dolaşarak personelinin yeni yılını kutladı. Çalışanlarıyla genel olarak sohbette bulunarak, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi de alan Başkan Işıklar, tüm çalışanlarına yeni yıl hediyesi olarak belediye logolu Moleskine defter ve kalem hediye etti. Işıklar personeline; “2011 yılının sizlere sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun” dedi.
Eğitim
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.