Başkan Kerimoğlu personeliyle iftar yaptı

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, belediye personeliyle Yeşilköy’de bir otelde iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Kerimoğlu personeliyle iftar yaptı
Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla gerçekleşen iftar yemeğinde; önce Havalimanı Cami İmamı Sait Arda yemek duası ve canlı ezan okudu. Ardından belediyenin bir yıllık icraatlerinin anlatıldığı tanıtım filmi gösterimi, Türk Halk Müziği Sanatçısı Şirin konseri ve Türk Sanat Müziği Korosu konseri yer aldı.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu mesai arkadaşlarına yönelik yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Geçtiğimiz 15 aylık süre içerisinde tüm personelimizin cefakarca ve fedakarca çalışmalarıyla Türkiye'ye örnek bir belediyecilik modeli ortaya koyduk. Benden önce görev yapan tüm belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve emekli olmuş tüm personelimize bize rehberliklerinden ötürü teşekkür ederim. Önümüzdeki 3.5 yıllık süreç içerisinde de tüm emeğinizi ve alın terinizi 7/24 ortaya koyacağınızdan hiç şüphem yok. Buralarda benden önce görev yapan belediye başkanlarımızda ve ben de geçiciyiz. Asolan kurumumuz olan Bakırköy Belediyesi'dir. Nüfusumuz, bütçemiz, alanımız küçük olabilir ama özellikle Anadolu'da Bakırköy Belediyesi'nin imajı çok büyük. Bu büyüklüğe yakışır şekilde çalışmak hepimizin görevidir. Mesai disiplinine, hiyerarşiye ve çalışma barışına özen göstererek çalışmaya devam edeceğiz."

Belediye Başkanı Dr. Kerimoğlu ayrıca bütün İslam aleminin Ramazan Ayını kutladı ve Ramazan Bayramının başta yakın coğrafyamız olmak üzere ülkemize ve dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesini dilediğini ifade etti.

Başkan Kerimoğlu, Türk Sanat Müziği Korosunun konserinde Koro’ya Bir Kızıl Goncaya Benzer, Fikrimin İnce Gülü, Aşkınla Yanyana şarkılarında ve konserin sonunda 10. Yıl Marşı’na eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 13:10

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER