Başkan Kerimoğlu'na onur ödülü

Başkan Kerimoğlu'na onur ödülü
Rumeli Balkan Güç Birliği Platformu, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na 2 yıllık belediye başkanlığı süresince sosyal ve kültürel alandaki çalışmalarından dolayı onur ödülü verdi.
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu kalabalık bir grupla ziyaret eden Rumeli Balkan Güçbirliği Platformu Başkanı Gazeteci-Yazar Recep Erdoğan 351 dernek adına onur ödülünü Başkan Kerimoğlu’na takdim etti.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu 351 derneğin oluşturduğu güç platformundan onur ödülü almanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek şunları söyledi: “Bakırköy’ü kültür-sanat ilçesi yapmak için ciddi uğraş veriyoruz. Yunus Emre Kültür Merkezimizde , İspirtohane Kültür Merkezimizde ve Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezimizde kültür ve sanat adına çok önemli etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Sosyal alanda da diğer belediyelerinde örnek almasını istediğimiz; farkındalık yaratan pek çok etkinliğe ve projeye imza atıyoruz.
Bu yaptıklarımızın Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hemşehrileri tarafından takdir edilmesi bu çalışmalara imza atan ekibim adına bizleri çok gururlandırmıştır. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Rumelili dostlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.”


Rumeli Balkan Güçbirliği Platformu Başkanı Gazeteci-Yazar Recep Erdoğan da yaptığı konuşmada,” Yurtiçi ve yurtdışındaki kültür programlarındaki başarılarıyla gündeme gelen ve tüm sosyal donatı alanlarında halk bazında yapmış olduğu takdire şayan çalışmaları ile kamuoyunda takdir toplayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na 351 dernek adına onur ödülünü takdim etmekten şeref duyuyoruz”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.