BAŞKAN TERMAL HAVUZU BİZZAT İNCELEDİ

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından ilçeye ikinci termal ve sağlık tesisi kazandırılıyor.

BAŞKAN TERMAL HAVUZU BİZZAT İNCELEDİ
Başkan Kadıoğlu “Kaplıcalar diyarı Esenyurt olacak” diyerek birincisi Saadetdere Mahallesinde geçtiğimiz yıl temeli atılan termal tesis ardından Atatürk Mahallesinde yapılan ikinci termal havuz projesini yerinde inceleyerek ilk denemeyi bizzat kendisi gerçekleştirdi.

Esenyurt Belediyesi Türkiye’deki termal ve kaplıcalardan 15-20 kat daha yüksek kalitede seviyesi olan hipotermal suyu vatandaşa termal tesis ve kaplıca hizmeti olarak sunmak için hız kesmeden çalışmalara devam ediyor.

Esenyurt Atatürk Mahallesi Kuruçeşme Caddesi üzerinde inşası bitme aşamasına gelen tesisin açılış töreni önümüzdeki günlerde planlanıyor. Açılış öncesi termal tesisi yerinde inceleyen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu termal havuza girerek ilk denemeyi yaptı. Başkan Kadıoğlu, “ İlçemizde bu tesislerimiz termal ve kaplıca turizmi, sağlık hizmeti ve engelli vatandaşlarımıza terapi imkanı sağlayacaktır. Esenyurt ’ta vatandaşımız için hizmet çalışmalarımız durmaksızın devam edecektir” dedi.

Başkan Kadıoğlu, engelli vatandaşlar için yapılan terapi havuzunu da yakından inceleyerek ilk denemeyi bizzat kendisi yaptı.     

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2015, 13:15

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER