Beylikdüzü Belediyesinden Kızılay'a Bağış İmkanı

Beylikdüzü Belediyesi, hızla devam Cumhuriyet Bulvarı Yayalaştırma Projesi tamamlanana kadar Fatih Sultan Mehmet Camii’nin yanında bulunan otoparkın işletmesini Encümen kararıyla 4 aylık süre ile Kızılay’a verdi.

Beylikdüzü Belediyesinden Kızılay'a Bağış İmkanı
Beylikdüzü Belediyesi, hızla devam Cumhuriyet Bulvarı Yayalaştırma Projesi tamamlanana kadar Fatih Sultan Mehmet Camii'nin yanında bulunan otoparkın işletmesini Encümen kararıyla 4 aylık süre ile Kızılay'a verdi. Otoparktan elde edilen gelirler, Kızılay içindeki AŞ evi için de kullanılacak.

Kızılay'a destek Beylikdüzü Belediyesinden geldi. Cumhuriyet Bulvarı, Kent Merkezi ve Yaya Bulvarı ile Nikah Sarayı ve yeni otopark projesinin çalışmaları hızla sürerken, Fatih Sultan Mehmet Camii yanındaki otopark alanı için bir tasarrufa giden Beylikdüzü Belediyesi, Kızılay için anlamlı bir adım attı. Encümen kararı ile 4 ay süreyle otoparkın işletilmesi için Kızılay'a yetki verildi. Böylece otoparkın geliri Kızılay'a ve Kızılay içindeki AŞ evine aktarılmış olacak. Ayrıca Cuma günleri saat 10.00 ile 16.00 arasında Cuma Namazı olması ve Ramazan Bayramı'nın 1. günü de bayram namazı sebebiyle vatandaşlardan otopark ücretinin alınmaması kararlaştırıldı. 
Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 10:28

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER