Her şey güzel olacak

Ekrem İmamoğlu'nun sloganı olan "Her şey güzel olacak" sözünün sahibi Berkay, 19 Mayıs'ı Bakırköy'de kutladı. Kürsüden Gençliğe Hitabe'yi okuyan Berkay, büyük bir ilgiyle karşılaştı

Her şey güzel olacak
19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı gününü bir dizi etkinlikle kutladı. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelen bırakılmasıyla başlanan etkinliler kapsamında gençlere ücretsiz geçici Atatürk dövmesi, halka açık resim sergisi, engelli çocuklarımıza tekne turu organize edildi.

Berkay'dan Gençliğe Hitabe

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun 23 Haziran İstanbul seçimi için kullandığı "Her şey çok güzel olacak" sloganının sahibi Berkay 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına yaşadığı yer olan Bakırköy’de katıldı. Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda gerçekleştirilen törene katılan Berkay, kürsüden “Gençliğe Hitabe”yi okudu. Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği Berkay’ın ve bütün gençliğin bayramını kutladı. Kameralara beraber “Her şey çok güzel olacak” diyen Başkan Kerimoğlu ve Berkay, tören alanında vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Hayaller engellenemez

Bakırköy Belediyesi’nin Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bakırköy Şubesi işbirliği ile düzenlediği etkinlikle bedensel engelli, down sendromlu ve omurilik felçlisi çocuklarımıza Ataköy Marina’dan hareketle tekneyle “Boğaz Turu” yapıldı. Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun uğurlamasıyla hareket eden tekne engelli çocuklarımıza anılarında unutamayacakları bir gün yaşattı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 09:14

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER