İŞÇİ İSYANI!
Yayınlanma:
Güncelleme:
Belediye İş Sendikası 2 Nolu İstanbul Şubesi, Avcılar Belediyesi’nin işten çıkardığı 5 işçi için Marmara Caddesi’nde yürüyüş yaptı. Belediye önünde basın açıklaması yapan işçiler, Belediye Başkanı Handan Toprak’ın kendilerine verdiği hiçbir sözü tutmadığı
Belediye İş Sendikası 2 Nolu İstanbul Şubesi, Avcılar Belediyesi’nin işten çıkardığı 5 işçi için Marmara Caddesi’nde yürüyüş yaptı. Belediye önünde basın açıklaması yapan işçiler, Belediye Başkanı Handan Toprak’ın kendilerine verdiği hiçbir sözü tutmadığını belirterek haklarını geri alana kadar eyleme devam edeceklerini söyledi
Yerel Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.