KAISİAD’dan İYGAD Başkanı Mehmet Mert’e Ziyaret

KAISİAD’dan İYGAD Başkanı Mehmet Mert’e Ziyaret
Kars Ardahan Iğdır'lı İş Adamları Dernek Başkanı Orhan Gökçe İstanbul Yerel Gazeteciler Dernek (İYHAD) Başkanı Mehmet Mert'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yerel basının halkın gözü kulağı olduğuna dikkat çeken KAISİAD Başkanı Gökçe, bu anlamda çok önemsedikleri meslek örgütü  İYGAD'ın yeni yönetimine başarılar dilemek için göreve yeni gelen İYGAD Başkanı Mehmet Mert’i ziyaret etti.

 

10 OCAK ÖNEMLİ!

 

Bölgede ve yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi veren KAISİAD Başkanı Gökçe sözlerini şöyle sürdürdü, dernekçilik özveri ve sorumluluk isteyen bir iştir. İnsanları memnun etmek zor iştir ama önemli olan bölge halkına faydalı işler yapabilmektir. Bizde elimizden geldiği kadar bölgemize ve dernek çatısı altındaki üyelerimize faydalı işler yapmak adına çalışmalar sürdürüyoruz. Umarım ileride başta İYGAD olmak üzere bir çok STK temsilcileri ile sıcak temaslar kurarak bir takım sosyal aktiviteler yapabiliriz.

Görev yapan bütün gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe, temennimiz bütün gazetecilerin daha sağlıklı şartlarda görevlerini yerine getirmeleridir, diye konuştu.

 

MERT TEŞEKKÜR ETTİ!

 

Ziyaret için Kars Ardahan Iğdır'lı İş Adamları Dernek Başkanı Orhan Gökçe'ye ve yönetimine teşekkür eden İYGAD Başkanı Mehmet Mert ise şunları söyledi; İYGAD İstanbul'da çok önemli bir misyon üstleniyor. Meslektaşlarımızın nitelikli yayın yapmaları için imkanlar oluşturmaktan tutun, görevleri başında haksızlığa uğrayan gazeteci arkadaşlarımızın yanında olmaya kadar bir çok sorumluluklarımızın farkındayız. İYGAD gibi, KAISİAD'ı da duyarlı bir STK olarak biliyoruz. Umarım bir çok faydalı organizasyona birlikte imza atarız.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.